Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wentylator


DonJon

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, jestem tu nowy i ogarniam sobie sprzęt do kupy, mam pytanko czy ktoś korzystał z poniższego wentylatora?

 

https://www.morele.net/silentiumpc-sigma-pro-120-pwm-spc134-835426/

Kupując go nie zauważyłem że nie ma czarnego/czerwonego kabelka ale taka taśmę pod PC z pinami...

 

do się to normalnie zlutować z ładowarką czy wymieniać wiatrak?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kup sobie coś takiego:

Screenshot_20180923-233501.thumb.png.a64268888466de1d0b52558a46361565.png

Stosunkowo tani. Cichy. Wiele wariantów do wyboru. 100/125/150mm. Dwu biegowe są chyba też. Osobiście mam 100mm ale w mniejszym boxie. 

Jak Ci hałas nie przeszkadza poszukaj Euro1 albo BlackOrchid Axial-Flo (mogłem coś przeznaczyć). Jedne z tańszych na rynku. Dla mnie trochę zbyt głośne.

A na koniec taka rada. Chytry dwa razy traci. Kupiłem najpierw BlackOrchid, ale za głośny. Później ten QuietLine, z którego jestem zadowolony, ale ostatecznie stawiam większego boxa i kupiłem taki:

Screenshot_20180923-234404.thumb.png.0955b6c496592eaa39ad9b3e39cc05bb.png

Dwa biegi. 180/215m3. Stosunkowo cichy. Współpracuje z regulatorem obrotów. Po założeniu kanału wentylacyjnego tlumionego praktycznie nie słychać. 

Reasumując: mam teraz 2 wentylatory, które będą leżeć w szafie, a za to co za nie zapłaciłem mogłem mieć od razu ten trzeci, którego będę używał.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie bardzo zależy mi na tym żeby było cicho O czymś jak QuietLine lub ProFan TT125 jest plan wsadzić na górze, jako wyciągający, na dole myślałem o czymś "mniejszym" też ze względu że namiot jest w szafie i jest też ograniczone miejsce żeby się zmieścił taki większy kanałowy :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+