Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x32W Auto AK Female Seeds - PC Growbox


Recommended Posts

O 6.01.2019 o 21:15, SmakMaroca999 napisał:

wytnij wszystkie duze wiatraki, jeśli jedziesz na nawozach to je juz odstaw i przelej mocno roślinę czysta wodą i sama woda przez minimum 10dni i ścinaj.

Dobra. To ogarnę to jutro i posłucham się Ciebie :)

90 dzień :P

Trichomy wydają się ciągle takie same, ale pojawił się pewien problem. Na niektórych topach liście zaczęły żółknieć i brązowieć. Zdjęcia poniżej. Jaka może być tego przyczyna ? Chyba, że to już oznaka że pora ścinki

large.DSC_1065.JPG.065e8ce0bad4aedc255cb31cb6615e15.JPGlarge.DSC_1064.JPG.f0a47d20cc819a47bbe6e7c7803001ba.JPGlarge.DSC_1063.JPG.0bd4d681be16d38625b6f92b62608569.JPGlarge.DSC_1062.JPG.69d28fe2e2749360d462608b5cf104c1.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rozumiem że zastosowałes się do zaleceń @SmakMaroca999 więc to normalne roślina wyciąga wszystkie składniki pokarmowe z liści(to jej magazyn) a przy okazji pozbywa się smaku nawozów co do ścinki to dokładnie ci nie powiem jak chcesz mieć bursztyny to jeszcze chwilę a jak nie to myślę kilka najbliższych dni 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, maurycy napisał:

Rozumiem że zastosowałes się do zaleceń @SmakMaroca999 więc to normalne roślina wyciąga wszystkie składniki pokarmowe z liści(to jej magazyn) a przy okazji pozbywa się smaku nawozów co do ścinki to dokładnie ci nie powiem jak chcesz mieć bursztyny to jeszcze chwilę a jak nie to myślę kilka najbliższych dni 

Powiem tak hehehehe zależy co kto lubi fajny otwarty umysł przez chwilkę czy na dłużej? Osobiście wolę dłużej więc czekam do tego momentu :rasta:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

43 minuty temu, SmakMaroca999 napisał:

Powiem tak hehehehe zależy co kto lubi fajny otwarty umysł przez chwilkę czy na dłużej? Osobiście wolę dłużej więc czekam do tego momentu :rasta:

Z jednej strony też bym tak wolał :D. Ale po tym co zaglądam to nie widzę by pojawiały się bursztyny, a po drugie te liście mnie niepokoją to wolę nic nie zepsuć pod koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No liście fakt głównie w topach trochę dziwne, rozchyl kwiat i  zobacz czy pleśń nie atakuje od środka.Może też to być nagły blok w skutek nadmiaru pewnych pierwiastków co prowadzi do niedobów innych co obiawia się wysychaniem pręcików kwiatowych i z tąd moje słowa o włochach co nie są wyznacznikiem dojżałości- patrz na żywicę jej kolor to najlepszy wyznacznik dojżałości. Jakieś obiawy ?coś Ci mówi nie tnij wcześniej? to ty podejmiesz najsłuszniejszą decyzję:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze w sobotę było wszystko ok. A patrzcie co się stało po jednym dniu :o
Rozumiem że to już koniec rośliny, ale ona wygląda jakby normalnie sama z siebie padła.

Edit: wydaje mi się, że to z powodu braku wody. Ale i tak myślę, że niedługo ścinka, bo nie widzę już żadnych różnic w trichomach. large.DSC_1066.JPG.1c71be229c6c4f1809754785e082016b.JPGlarge.DSC_1067.JPG.872749a78a745d326a0d96ab371ea8f0.JPG

Edytowane przez Lukasiek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+