Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Od podstaw Proszę o pomoc.


Didi92

Recommended Posts

Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiscie ważne pytanie. Ile kasy chcesz wyłożyć na sprzęt. Chcesz gotowe elementy kupić czy sam coś zbudować. 

Odmian jest tyle do wyboru, że ostatnio wertowalem strony 3h zanim skompletowalem zamówienie. 

Pasjonista ma rację. Dobrze kupić coś większego jak planujesz. Ja zbudowalem swojego Boxa. Uważam aktualnie, że jest mały. Zostanie prawdopodobnie jako box na sadzonki w przyszłości, a HS80 już leży pod łóżkiem.

Reasumując:

Ile masz miejsca na Boxa?

Ile masz kasy na wydanie?

Jak bardzo przeszkadzać będzie wspolmieszkancom? (u mnie ten czynnik okazał się mega stoperem).

Także skonlretyzuj oczekiwania, a uzyskasz odpowiednią pomoc od bardziej doświadczonych growerow. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Albo to? No nie wiem Panowie https://www.progrower.eu/pl/growbox-zestaw-do-uprawy/2682-zestaw-do-uprawy-growbox-hs-40x40x120cm-siledia-led-75w.html

Ok rozumiem myśle ze 2000zł miejsca mam trochę ale za duży tez nie chce aby był.Bardzo to hałasuje? Myśle ze z tym nie będzie problemu 

I chciałbym gotowca nie mam zbytnio czasu na budowanie 

Ja nie chce mieć tego noe wiadomo ile dlatego myślałem nas jednym krzaczkiem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Drogi led. wentylator mega głośny. Box ok , filtr ok , pierdułki ok. Zostało wyszukać tańszy , lepszy led i cichy ventylator , który będzie na zewnątrz boxa

na tej samej stronie jest went. kanałowy dwubiegowy 145-187 m3/h 100mm 240zł i została lampa @Vito gdzieś wstawił adres do cree xt coś tam Naked led za niecałe 500 zł

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Didi92 ile tej kasy masz na wszystko nasiona nawozy sprzet

 

https://www.ebay.pl/itm/Growbox-Growzelt-60-x60x140cm-inkl-Abluft-mit-2-Stufen-Aktivkohlefilter-100mm/123000603310?hash=item1ca36842ae:g:5v0AAOSw8A1aWKvk   okolo 620 zl z  przesylka  namiot plus filtr plus wentylator 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 doniczki 11 litrow , 50L ziemi  all mix , nawoz od Advanced Nutrients na flo z ph perfect , Mieszak na klipsie , z 6 nasion i masz ponad 100gram z uprawy jak zalozysz Growloga , z nasza pomoca , lub 8 godzin dziennie , miesiac i sam sie nauczysz co i jak (podstawy)

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+