Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Money Maker outdoor 10szt


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślałem ze zanim wejdą na flo musza jeszcze sporo podrosnąć . Dam im czas i narazie nie leje terra bloom tylko tak jak mówicie dopiero jak włoski pokażą . Już nie mogę się doczekać pierwszych dni flo. Mam jeszcze w małym boxie pod 150w ak47 auto kilka sztuk , jak podrosną spróbuje je tez wysadzić na słońce , narazie są w 3 litrowych doniczkach . Ostatnio dostały pierwszy raz polowe terra grow i ukorzeniacz .tak jak obiecałem pochwale się jeszcze Pannami z boxa są to ak47 auto , zamierzam je wysadzić pod chmurką za jakieś 2-3. Tygodni . 

914057DE-D271-42E2-BD35-7635A942A367.jpeg

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale fajny namiocik, ja bym wstawił Hpsa 250W i je wszystkie zostawił ,jedynie w tych białych kubeczkach na out dał. Ale byłby piękny widok za dwa miesiące- 16 głównych szczytów z każdej , mega Auto SOG ( w 3 litrowych donicach pod hps laski urosłyby bez bocznych odrostów , każda jeden główny gruby szczyt) .Plon około 12 -15 gram z każdej czyli w granicach >200gr. Oczywiście możesz pamiętnik w indoor założyć, a My sie już ślicznotkami zaopiekujemy . ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś odwiedziłem moje outdoorowe panny :) po ostatnich deszczach trochę podrosły , niektóre maja ok 160 cm :) martwi mnie troszeczkę ze w miejscu w którym rosną nie jest do końca sucho . Podlewam je zawsze ok 1-1,5 litra na sztukę a za każdym razem jak wracam maja wilgotno , może je troszkę przesusze jak deszcze pozwolą , co wy na to?? 

Obsypalem je trocinami ze względu na ślimaki zobaczymy czy pomoże . Narazie nie kwitną . Dodam w tej chwili tylko jedno foto reszta wieczorem gdyż jestem w trasie obecnie .na foto są dwa krzaki i jedenkladzie się na drugi , myśle żeby nagiąć go troszkę aby nie kładł się na krzak po prawej.

 

E3458798-AE82-4815-95F3-0A533C6C248B.jpeg

3D6DDECD-FBE1-4F0F-913F-3C6D31EA3791.jpeg

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+