Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw ECO DS150-600W POMOCY!


kosa0305

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemanko Mordy!!

Prawie wszystko gotowe... w sobote bede rozkladal sprzet... musze jeszcze tylko dokonczyc podloge na strychu. Wylozyc plytami OSB. Mam otwor w dachu do ktorego byl podlaczony wentylator z lazienki... wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w... . Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ? I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza. Dzieki za odpowiedz ;d pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temat przenoszę w odpowiedni dział. 

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w

dostarczania ? A nie lepiej zrobić tam wylot ?

Ja bym zrobił tak: świeże powietrze z pomieszczenia wlotami pasywnymi u dołu boxa, a wylot właśnie w otwór w dachu...

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ?

 

Zależy czy masz automatyczne czy pełnosezonowe odmiany.

 

Pełnosezonowe:

Okres sadzonki (pierwsze 7 dni) - 24h lub 18/6

Wegetacja (trzymasz ile chcesz, najmniej 2 tygodnie): 18/6 lub 12/1

Kwitnienie: 12/12 lub 11/13 (ze skracaniem)

 

Automatycznie kwitnące:

Okres sadzonki (pierwsze 7 dni): 24h

Wegetacja (aż pojawią się pierwsze oznaki kwitnienia): 20/4

Kwitnienie: 18/6

 

To są fotoperiody z których ja korzystam, są na pewno growerzy którzy inaczej świecą :) 

 

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza

sadzonka i wegetacja wilgotność najlepiej 60/80%

kwitnienie 40/50%

 

Skoro pytasz o takie podstawowe sprawy to poświęć parę godzin na forum i czytaj tematy, wiele problemów Ci rozwieje... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko Mordy!!

Prawie wszystko gotowe... w sobote bede rozkladal sprzet... musze jeszcze tylko dokonczyc podloge na strychu. Wylozyc plytami OSB. Mam otwor w dachu do ktorego byl podlaczony wentylator z lazienki... wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w... . Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ? I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza. Dzieki za odpowiedz ;d pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale jakie to sa teraz ? Zebym dobrze sprzet ustawil na pierwsze 7 dni  ;d

 

105_1583.thumb.JPG.35d738704486c1c33d7d9c094ab2a28d.JPG105_1586.thumb.JPG.b61642bee3595793b6c874007e6b7c42.JPG105_1585.thumb.JPG.5df70863359b60ae7ebd572dcb3301f9.JPG105_1584.thumb.JPG.6389ebb5dac6fe74da4f55656a0aa6c7.JPG105_1582.thumb.JPG.5b21fa35e41625fc630a6182f097e90a.JPG

 

 

jakieś uwagi koledzy?

 

9 godzin temu, Vito napisał:

tak, pomylili się albo nie mieli na stanie RQS, Barney's Farm też dobre :)  

Jakie to sa nasionka regular czy auto ? Bo zglupialem i nie wiem jak dzialac 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, Pomidorek napisał:

nasionka masz hmm normalne feminizowane tz nie auto, jaką masz temperature w boxie?:) ładnie wygląda :)

Jeszcze nie wiem dopiero teraz jade dokonczyc wszystko. Dam znac. A powiedz mi jak ustawilem programator na caly tydzien. 18/6 5:00-23:00 dobre godziny?

I gdy minie caly tydzien on automatycznie sie wlaczy w nasyeonym czy znow musze go ustawiac?

Edytowane przez kosa0305
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Pomidorek napisał:

nasionka masz hmm normalne feminizowane tz nie auto, jaką masz temperature w boxie?:) ładnie wygląda :)

20180709_200041.thumb.jpg.c09d884b925a838b44e8b22a18e4f1fb.jpg

Tak to wyglada. Powiem Ci ze nie zmienia sie nic mimo ze podpialem wszystko. Tzn. Jonizator, wentylacja (weglowy, mieszajacy, wpuszczajacy powietrze) 

Jak kontrolowac temperature i wilgotnosc?

Czytalem ze za pomoca jonizatora i wiatrakow. Ogolnie temperatura jest wyzsza na zewnatrz. Zobacze za godzone czy cos sie zmienilo... zakmnalem caly namiot ... 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+