Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MiniBox - podejście pierwsze.


Nowy84

Recommended Posts

Kolejna część testu na starym setupie.

Jutro może wpadnie jakiś wiatrak w ręce. 

11.00 - 21.6°

12.30 - 25°

17.00 - 31.4°

18.00 - 31,7°

20.30 - 32,2°

22.00 - 32,2°

Temperatura pozostała mniej więcej bez zmian pomimo dodania jeszcze dwóch otworów wentylacyjnych. Nie mam aktualnie pomysłu na zbicie temperatury. Liczę, że solidny wentylator mieszajacy coś pomoże. W niedzielę przeprowadze jeszcze jeden test, o ile zdobęde jutro wentylator w rozsądnej cenie. W sumie teraz tak myślę, że mam "farelke" w domu. Wyłącze w niej ciepło, zostawię nadmuch. Jutro sprawdzę.

Nie chce dłużej czekać, więc na początku przyszłego tygodnia dam pestke na watę.

W razie dalszych problemów zamontuje wentylator tłoczący. Mam jakiś 80mm że starego kompa.

Aż chce się śpiewać "a miało być tak pięknie, mialo nie wiać w oczy nam"...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś porobiłem ostateczne poprawki w Boxie. Zamontowalem regulator obrotów do wentylatora. Lekka poprawa. Nie słuchac już tak samego wentylatora. Jedynie szum jak z wentylacji czasami da się słyszeć. Do przeżycia, jednakże jestem lekko rozczarowany. 

Wstawienie wentylatora mieszkającego (moja "farelka") niewiele pomogło. Więc zostawię te wentylatorki 12cm od PC. Na mocnym zasilaczu puścilem dwie sztuki.

Poukladalem kable, nie ma już takiej pajeczyny. 

BioBizz Light Mix jak i pestka są do odebrania od kolegi (poniedziałek).

Przygotował dla mnie ogólnie 3. Jednak pamiętam dokładnie nazwę jednej - Mazar. Jest też jakaś Blueberry i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie polecam kiełkowania na wacikach czy innych chusteczkach, zbyt duże ryzyko przesuszenia albo przegnicia pestek. Kiedyś tak robiłem i miałem dużo gorszą kiełkowalność. Lepiej jak natura przykazała - 48h w filtrowanej, przegotowanej wodzie, i do ziemi. Jeśli pestki to automaty - precrush (powinien być temat na forum). Dla wprawy poćwiczyć na przemysłówkach albo samosiejkach wcześniej, jak da radę.

Edytowane przez Rother
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+