Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MiniBox - podejście pierwsze.


Nowy84

Recommended Posts

Co jak co ale LST przymusowe mimo , ze to auto. Wysokosc od leda do doniczki to jakies 30-40 cm. Doniczki moze wes te podluzne i niskie takie 15 cm , albo kup duze rootpouch np. 15 litrowe i obetnij o polowe , bedzie 7 L i z 15 cm wysokie . Popatrz GL u @Miś , jeszcze ma nizsza szafe ale to wlasnie on jest tym

"Master at Work" a nie tam jakis Difanem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zmontowalem wentylator mieszajacy.

No i znalazłem chyba "doniczke". Wiaderko po żarciu dla ryb. Jakieś 12cm wysokości a średnica wewnętrzna na górze to około 20,5cm. Weszło 3l wody i pół centymetra zapasu. Wystarczy?

 

DSC_0004.JPG

Ps. Czytałem o tym, że powietrze jest ważne dla korzeni. Nie będę kombinował z kokosem. Ziemia zawiera perlit. Ale tak myślę, że może wywiercic kilka otworów po bokach donicy i wpuścić tam kilka slomek różnej długości. Kombinował ktoś kiedyś takie coś?

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 minut temu, Nowy84 napisał:

Ale tak myślę, że może wywiercic kilka otworów po bokach donicy i wpuścić tam kilka slomek różnej długości. Kombinował ktoś kiedyś takie coś?

takiego dokładnie nie, zwykłe dziury w doniczkach już były, napowietrzanie korzeni to bardzo dobra sprawa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak się prezentuje "powietrzedoniczka" mojego pomysłu. Zobaczymy. Słomki nie są wklejone więc zawsze mogę je usunąć.

Doniczka idealnie pasuje w podstawkę od standardowej 11l.

Dziś rano wrzuciłem pestke do wody. 

Nie mam już czasu teraz, ale myślę, że GL założę w weekend. 

Niech Matka Boska Zielna będzie z wami.

 

DSC_0006.JPG

DSC_0005.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+