Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ledison Cob 150w 2x Think Different auto + gratis auto..pierwsza fotorelacja


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale jaja . Moze ktos postawi inna diagnoze , moja : 

jak u Gucia Panel  za nisko -gorne liscie jasnawe 

srednie przenawozenie azotem

Ec i ph do sprawdzenia

edit jaja bo przy przenawozeniu azotem liscie ciemno zielone, tu tylko sa te po srodku , bo nie sa tak nastawione na dzialanie za nisko ustawionego leda

Te na samej gorze mimo przenawozenia azotem , powinny byc tez ciemne jak te po srodku ,ale ledzik daje rade i je "pali"

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 20.04.2018 o 22:25, JoePlant napisał:

Tak podlewam codzienne czasami co drugi dzień 

Teraz zauwarzylem , czyli dochodza korzenie przyduszone . A ta najmniejsza jest po srodku takze dostaje ze srodkowej lewej i prawej lampy

 

 

O 20.04.2018 o 22:36, JoePlant napisał:

Tylko ze bio grow juz dawno odstawione ok 15 dni temu a objawy wystąpiły od ok 31dnia

Tak ale uprawiasz w ziemi i ten azot tak szybko nie dal o sobie znac, a jak podlewasz codziennie albo co drugi dzien to ile razy w tygodniu lales z azotem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejny problem wedlug mnie

Fosfor - fioletowe szypulki,  zolte z brazowymi plamami liscie na  nizszych partiach  . 

@Dzik dokladnie , kolega leje nawozy z tym fosforem , ja stawiam na Ph  A ty.

edit @JoePlantprzeciez nie dajesz przeschnac ziemi przez co tez braki fosforu mimo ze  nawozisz !!!!

edit2 Co robisz

daj teraz przeschnac ziemi ,donice lekkie , przygotuj tak po poltora litra na donice z nawozami i wyregulowanym ph 6.3  ( raczej oprocz biogrow ) podlewaj powoli tak by dobre 200 ml wyplynelo. Zmierz ph i ec tego co wyplynie a w miedzyczasie zamow ph i ec meter amazon ebay duzy wybor

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na wczesniejszych fotach widac ze panel jest z pol metra od roslin, obnizales panel czy cos? dziwi mnie to, ze u mnie i u niego panel przypala a sprawdzcie sobie fr Milosnika Konopii, ma box 60cm lampa moze z 20cm od rolsliny i do poczatku do konca zadynch przypalen..to troche podwaza teze jakoby panel byl za nisko.Malo tego, gosc nawet uzywal te same nawozy co my :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Gucio ty dwie " zarowy" , klega trzy milosnik kinopi jedna. Joe jak napisal , ze podlewa 0.5 L na 7L donice i dolem cos wyplywa to spostrzeglem ze nie daje ziemi przeschnac i tez dlatego ma problemy. U ciebie nikt ostatecznej przyczyny nie znalazl. To sa moje tezy , a jezeli mozesz zrob jeszcze jeden taki sam grow i trzymaj lampy z 60 cm od roslin .

edit a u milosnika konopi to widzielismy rosline do 37 dnia flo bo pozniej tylko pojawil sie po ponad miesiacu u suche topy pokazal, pisalem mu zeby jakies zdjecia wrzucil przed scinka to do tej pory cisza , ciekawe czemu ???

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jedna lampa, bo tylko jedna weszla, z reszta na box 30x30 to nawet wiecej niz potrzebne i mimo to nie przypalalo. Zrobie taki sam, ale tak jak wspominalem, na przelomie wakacji, polowa lipca prawdopodobnie, to zobaczymy co z tego wyjdzie.

To codzienne podlewanie na pewno nie pomoglo, to fakt. na fotach z 12 kwietnia w sumie wyglada jeszcze ok, lekkie deficyty sie pojawialy, ale nie bylo przypalen na dolnych partiach. jak jest teraz odleglosc lamp od glownego topa Joe?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+