Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Strefa Relaksu :)


sauat

Recommended Posts

Mam do Was pytanie, w jaki sposób lubicie się relaksować po blancie ? Jakie macie zajawki ? w jaki sposób odpływacie w strefę chillu. Jakie macie sposoby na hyggowanie :) Chodzi mi o zacisze domowe. Mogą też to być opcja hyggowania ze znajomymi.

Ja np. lubię ze znajomymi namalować obraz na płótnie. Każdy podchodzi i coś od siebie dorysowuje :D mega fajne obrazy wychodzą, każdy ma inne spojrzenie na świat i wychodzi coś bardzo oryginalnego.
W pojedynkę lubię poczytać artykuły o kosmosie, i zacząć wyobrażać sobie ten cały nie zbadany wszechświat łooooooooo , jakie to jest wielkie i nie zbadane :D
Gra dixit jest zajebistym sposobem na dobrą fazę :)
No i oczywiście przy wielu akcjach ważna jest muzyka :) 'to feet' dla mnie mają dobrą do tego  typu relaksu muzykę

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Sauat bardzo podoba mi sie twoj pomysl-temat  jak i twoje sposoby na przyjemne spedzanie czasu po przyslowiowym "buszku". 

Osobiscie lubie jak mam jakis wieczor dla siebie to wtedy przystrajam sobie moj pokoj. Biore lampki nawet te z choinki , jakies swiece zapalam i  staram sie tez jakos podswietlic wiszace na scianie obrazy (wszystko cos na styl z imprez Psytrance) . Mam taki maly gadzet - fireball, ktory fajnie robi z pokoju mini dancefloor. Wlaczam telewizor i YT i na poczatek to  THE LAST DECADE OF PSYTRANCE - 2006-2016 Psychedelic Trance Mix

      Jak w grupie to mam taki pomysl, ktory powiedziec moglbym  dopiero jak by wszyscy byli juz po joincie . Panowie i panie a teraz np. Marek mowisz kawal o arbuzie . Taki przyklad.  Pozniej Marek wybiera kogos i mowi ,a ty Kasia mowisz kawal o jetim. Te kawaly maja byc na miejscu zmyslone . Taki freestyle ale nie hiphop tylko freejokestyle.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+