Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pokój do Palenia - Strefa Chillout Czyli jak zorganizować sobie miejsce tak by czuć pełen relaks.


MeryZpolsky

Recommended Posts

DIY ŚWIECA Z MUSZLI

 

gallery_27223_686_911236.jpg

 

 

Przytulne wnętrza to takie gdzie czujemy się ciepło miło i magicznie.

Nie ma nic bardziej magicznego od ognia, towarzyszy nam od początków istnienia i odgrywa w naszym życiu bardzo dużą rolę.

Ogień hipnotyzuje i wprawia w dobry nastrój, relaksuje i ociepla wnętrza.

Świece takowe nadają się na wystrój domowego SPA, nadadzą wyjątkowy nastrój podczas relaksacji.

Taka świeca może posłużyć również jako wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

Pięknie ożywi stół podczas kolacji we dwoje nada romantycznego nastroju - a w połączeniu z działaniem konopi pobudzi zmysły.

 

 

Zawsze podczas relaksowania się na fazie mam odpalone świeczki, nadają one magii chwil.

Dziś zrobiłam poradnik na Eko świeczkę z muszli, muszle znalazłam nad brzegiem oceanu.

Często świeczki nie dopalają sie do końca i zostaje trochę wosku więc skrupulatnie zebrałam czyste resztki wosku i postanowiłam je wykorzystać.

 

  • Do zrobienia świecy potrzeba
  • muszli 
  • wosku
  • knot - może być to bawełniany sznurek bądź nić konopna
  • gorąca woda
  • olejek zapachowy lawendowy lub wasz ulubiony zapach (lavenda relaksuje)

 

Nic prostszego, Muszelkę myję, wycieram do sucha, układam knocik z metalową blaszką w muszelce.

We wrzątku (kąpiel wodna) rozpuszczam wosk, po prostu wkładam miseczkę z woskiem do większego naczynia wypełnionego wrzątkiem.Przykrywam na chwilę pokrywką aż wosk stopi się całkowicie dodaję kilka kropel zapachu eterycznego, teraz świeca nie tylko będzie wyglądać ładnie ale i pachnieć.

Zalewam muszelki, podtrzymując knot i nic innego teraz jak czekać aż wosk stężeje ponownie i możemy odpalić świeczkę. 

 

gallery_27223_686_2525457.jpg

 

 

 

 

A tak wygląda paląca się świeczka.

 

gallery_27223_686_453846.jpg

 

Miłego relaksu.

Już nie długo kolejny pomysł na eko dekorację pokoju do palenia.

:indiana:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+