Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc na ból


Jarcon

Recommended Posts

Witam 

Miałem wczoraj operacje która polegała na złączeniu rzepki którą połamałem kilka dni temu, ból po operacji jest potworny dostałem 2 kroplówki, 3 zastrzyki i lek nasenny nic nie pomogło jedynie delikatnie odczułem osłabienie bólu, dzisiaj najprawdopodobniej wracam do domu i jestem ciekaw jaki wpływ miałaby na to marihuana, która była by lepsza zwykła czy lecznicza? Ile mam tego palić ? Słyszałem że nie osłabia bólu lecz pozwala go zignorować. Z góry dzięki za pomoc :))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jak u Ciebie z nawodnieniem i sodem?

można łagodzić ból za pomocą soli, szczypta soli kłodawskiej lub himalajskiej na język i popijać wodą.

Marihuana może złagodzić lekko, ale nie wykluczy go, jeżeli np. psychika podsunie podświadomie iż ból się potęguje może też tak być że się nasili, jeżeli pozytywnie nastawi się człowiek to może wspomóc.

Kilka osób właśnie dzieki nastawieniu potrafiło skutecznie wyeliminować boleści.

Ja moje bóle wyleczyłam solą himalajską i nawadnianiem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Jarcon napisał:

Będę musiał sprawdzić te sole dzięki za info ;)

z mojego doświadczenia mogę dodać to że uzupełnienie soli (składniki mineralne) leczy wiele schorzeń i zapobiega różnym chorobom.

Ja spożywam 10 g sodu (soli himalajskiej ) dziennie.

Pojawia się ból np. głowy wystarczy spożyć szczyptę soli i popić. Nawadnianie dzienne to 30ml na kg masy ciała.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przechodziłem problemy podobne do twoich. Miałem przepisanie mocne niesteroidowe leki przeciwzapalne. Bardzo haratały mi trzewia. Odstawiłem i paliłem zioło. Normalne rekreacyjne odmiany z wysokim THC. Odpoczywałem w domu i stan psychofizyczny po nich mi nie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie :D

Mi pomogło. Zapominałem o bólu i pomogło pozbyć się nim spowodowanego napięcia nerwowego (odprężało).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+