Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Trzy właściwości marihuany w walce z bólem


Vito

Recommended Posts

Ból jest bardzo nieprzyjemnym uczuciem, wskaźnikiem choroby, a zatem wywołującym lęk. Ale mamy najlepszego sojusznika w walce z nim: marihuanę, roślinę o trzech wspaniałych właściwościach, które same przez się potwierdzają doskonałe wyniki jej leczniczego zastosowania w walce z bólem.

 

DOLOR_8_blog_full.jpg

 

W przypadku przewlekłego bólu, oprócz płaszczyzny fizycznej, występuje również krzywda psychiczna, wyczerpanie spowodowane długotrwałą walką - bezużyteczną - z bólem. Konsekwencje tego wyczerpania, kłopoty ze snem, nie możność prowadzenia normalnego życia, może ostatecznie doprowadzić do depresji. Do tego dodać należy powszechne przekonanie, że ból jest czymś, co trzeba znosić, być może podświadomie przez interpretację doktryny chrześcijańskiej, a narzekanie nie jest mile widziana.
 
Dlatego, konwencjonalne metody leczenia bólu przewlekłego, których rozwój był bardzo powolny i niemal niechętny, muszą łączyć leki przeciwbólowe i leki przeciwdepresyjne, by mogły osiągnąć jakiś pozytywny wynik. A mimo to wyniki dalekie są od ideału.
 
Rosnące od ponad dwudziestu lat zainteresowanie marihuaną leczniczą doprowadziło do przeprowadzenia poważnych badań nad sposobami jej wykorzystania. Wyniki są bardzo pozytywne, poczynając od pacjentów z nowotworem i ostrymi bólami, jak również we wszystkich typach bólu neuropatycznego, takich jak te wywołane przez stwardnienie rozsiane, HIV i inne choroby. Pacjenci potwierdzają nie tylko stłumienie - pełne lub częściowe - bólu, ale również wielką poprawę jakości życia. 
 
A marihuana posiada swe tajemnice: jej trzy "magiczne" moce zwalczające ból, połączenie właściwości, których nie posiada żaden inny znany lek, a które wyjaśniają, dlaczego jest tak skuteczna w sytuacjach, gdzie inni środki zawodzą. 
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+