Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
Piątek - sobota, 24-25, przenosiny serwera, forum będzie chwilo niedostępne. Za niedogodności przepraszamy ;) ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Dziś dodaliśmy 3 nowe odmiany feminizowane do naszej stajni, 2 klasyki i 1 nowy gen. Polecamy sprawdzić ?

Super Skunk - https://panpestka.pl/product/super-skunk-4/
Gorilla Zkittlez - https://panpestka.pl/product/gorilla-zkittlez/
Northern Light - https://panpestka.pl/product/northern-light-4/

pozdro!

Edited by panpestka.pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Siemanko! 01:45 siedzimy na sklepie i dodajemy kolejne odmiany na stronę 😄 lecimy z kolejnym szybkim automatem z Pan Pestka Crew https://panpestka.pl/product/auto-northon-blue/ nasza za

W końcu udało się dodać płatności w kryptowalutach na naszej stronie  Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, Zcash, Lisk, Dash i Tron Dla klientów którym zależy na

Elo, dziś dodaliśmy ciekawą odmianę z Pan Pestka Crew - Auto Triple XL. Zajebiste geny NL #5 x Big Bud x Green Crack. Warto sprawdzić jak wyglądają w klaserku ? https://panpestka.pl/product/auto-

Posted Images

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Siemano! Dziś dodaliśmy dwie nowe odmiany z Pan Pestka Crew. Amnesia czyli klasyk którego nie trzeba nikomu przedstawiać ? druga odmiana to Auto Zkittlez - nowe połączenie genów Grandaddy Purple x Grapefruit. Polecamy sprawdzić w swoim klaserku ?

Amnesia - https://panpestka.pl/product/amnesia-8/
Auto Zkittlez - https://panpestka.pl/product/auto-zkittlez/

pozdro! ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Siemano! Dziś dodaliśmy 3 odmiany od Pan Pestka Crew. Femka, Automat i Półautomat - tak więc każdy znajdzie coś dla siebie ?

Black Triangle OG - https://panpestka.pl/product/black-triangle-og/
Auto Bubble Gum - https://panpestka.pl/product/auto-bubble-gum-2/
Northern Light F1 Fast Version - https://panpestka.pl/product/northern-light-f1-fast-version/?v=9b7d173b068d

Oby ślimaki, sarny, dziki, złodzieje i szara pleśń Was w tym sezonie nie dopadły ;))

pozdro! piona

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Paczuszka dotarła. 

Masa wlepek (nowy format?), zapalniczka, grinder, bletki, filterki.

No I najważniejsze - sionka.

Gorąco polecam. 

Ps. Wysyłka na Niemcy bez problemu.

IMG_20190520_112959_1.thumb.jpg.8327cfebf3c7a4cd77fd501b873e4a12.jpg

 

Nowe opakowania PanPestkaCrew prezentują się bardzo przyjemnie.

IMG_20190520_113041_6.thumb.jpg.d057fd90f57d82e0d0cc1262b2d5d375.jpg

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


grower.com.pl



nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

dutchtherapy.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+