Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wysyłał prywatne wiadomości z chęcią zakupu marihuany


Macky

Recommended Posts

Użytkownik oczywiście zbanowany.

Wysyłał takie prywatne wiadomości z chęcią zakupu marihuany :Facepalm: 

Tak dla śmiechu, tekst oryginalny:

Cytuj

Siema. Na początku napiszę, że jeśli nie chcesz odpowiadać na tą wiadomość, to nie odpowiadaj, spoko, zrozumiem :D
Zarejestrowałem się na tym forum nie dawno, nie mam w ogóle postów, więc nie posądzaj mnie na starcie o bycie bagietą czy coś :D
Od jakiegoś czasu popalam sobie trawkę. W sumie bardzo mi się to spodobało, ale jak na ten moment nie mam dojścia to towaru. Jarać się w sumie chce, ale jak, skoro nie ma trawki? :D Nie piszę do Ciebie, żeby od razu zaproponować, żebyś mi coś sprzedał. Tak w ogóle, to losowo wybrałem aktywnego użytkownika forum i padło na Ciebie.
Pisałem już do jednego gościa na forum, ale nie odpowiedział, i w sumie go rozumiem, bo sam prowadził relacje ze swojej uprawy (dosyć sporej), a ja mu wyleciałem z tekstem, czy by coś nie sprzedał :D
Ale dobra, mam do Ciebie kilka pytań. Gdybyś mógł mi odpowiedzieć, to byłbym wdzięczny. 
Czy mam szanse znaleźć na forum jakiegoś spoko gościa, od którego mógłbym sobie załatwić troszkę towaru do palenia? Jak mówiłem, nie mam w ogóle dojścia do dealera, a nie będę latał po mieście i się pytał ludzi, czy nie wiedzą, gdzie można trawkę dostać :D Oczywiście uwzględniając ryzyko, płaciłbym wtedy więcej za każdy gram, no i brałbym większe ilości. A druga kwestia, to jak np. mogę znaleźć jakiegoś dealera w mieście? Jak mówiłem, jestem zielony w tej kwestii :D . Jeśli nie chcesz odpowiadać na tą wiadomość, bo uznasz ją za jakąś podejrzaną czy coś, to spoko, nikt nie chce ryzykować, że ja np. mógłbym być bagietą :D Ale gdybyś mógł odpowiedzieć, to byłbym wdzięczny bardzo, bo jak na ten moment, to palę jakieś resztki trawy i szkoda, bo może mi się zaraz skończyć :P
Pozdro kolego :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Vito napisał:

Użytkownik oczywiście zbanowany.

Wysyłał takie prywatne wiadomości z chęcią zakupu marihuany :Facepalm: 

Tak dla śmiechu, tekst oryginalny:

 

Tu go mogłeś odesłać http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenia/  wystarczy wpisać  czego się szuka, jest chyba sto ogłoszeń :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haha ogłaszamy popularna stronka, oczywiście większość to oszuści ale zdarzają się uczciwi ludzie, znalazłem 2 ogłoszenia na interesujący mnie temat i tak się złożyło że mieli odbiór osobisty w moim mieście z jednym jak pisałem to wszystko git po czym napisałem o odbiorze osobistym to kontakt sie dziwnie urwał :) 2 ziomek się zgodził na odbiór, przyszedłem z ekipą żeby nie było po czym pokazał  mi towca, kazaliśmy mu "zażyć" i jak wszystko bd git to zapłacimy za to i czil a typa zgięło w pół bo ch****e analogi sprzedawał....   

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+