Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 150W, LED 300W MarsHydro | BioBizz | White Widow, Heavyweight


Recommended Posts

Warunki w dosc zadowalajace ale tempa czesto podhcodzi do 31*C. N/N i WW dostaly toping aby je zwolnic i HV mogl je dogonic. Dojstaja rootjuice, raz dostaly 0,5ml na litr wody biogrowa i nadal tylko na rootjuice i dostaly raz oprysk z leafcoat (chyba za wczesnie ale to tylko raz dostaly) HV tylko i wylacznie rootj. Jak bede mogl dodac zdj to dodam ale nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem nie liczylem weg. jakos mi sie nie chce. Jak stwierdze ze czas na przelaczenie to przelacze i tyle :D.

Pytano.

Wentylator kanalowy 130m2/h i podlaczony do nie go filtr o parametrach bardzo podobnych do wentylatora. Filtr stosowalem w dwoch moich uprawach ale tylko podczas kwitnienia czyli powiedzmy te 4-5 miesiecy. Jak myslicie czy dam rade jeszcez jedno flo na nim zrobic czy zaczac sie martwic i zainwestowac w kolejny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rzeczywiście znana data wyjścia z ziemi Mery to jakiś zajebiście trudny wyczyn który wymaga chęci, miej kase odłożoną, jak bedziesz czuć, że nie daje rady to zamówisz.

@Jeżeli wyszły 11*wtedy dodałeś zdjęcia pierwsze* a dziś mamy 27 to one mają 16/17dni w tym momencie robisz to nie tylko dla siebie ale i innych osób które wchodząc w Twój temat czerpią wiedzę, porównują Twoją do swojej, widzą, że idzie Ci lepiej i chcą być jak Ty hasztag #Joka.mecenas 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
14 minut temu, Benek37 napisał:

rzeczywiście znana data wyjścia z ziemi Mery to jakiś zajebiście trudny wyczyn który wymaga chęci, miej kase odłożoną, jak bedziesz czuć, że nie daje rady to zamówisz.

Radzim ci radzi radzim ci doradzi (dobrze gada chłop)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Benek37 z tym liczeniem dni to masz racje ale naprawde nie chcialo mi sie liczyc i nie przykladalem do tego uwagi, sorki moj blad.

@Pasjonista ten patent ukradziony z forum trawka, jeszce kilka lat temu ktos tak robil. Jakis miesiac temu ktos tez zakonczyl auto z taka siatka :). Co do filtra to super, ciesze sie ale bede wachal powietrze w razie czego.

Po kilku dniach nie obecnosci rosliny strasznie wylecialy do gory, probowalem wyginac i tylko pogorszylem sprawe, ulamany szczyt itp, zrobilem lekkie defo ale tez nie potrzebnie, trzeba bylo wlaczyc 12/12 i dac sobie spokoj. No ale jest co jest, zostawiam na 2-4 dni i przelaczam na 12/12.

large.IMAG0745.jpg.1e3e60e8c291cf867a054ad470c7c6f1.jpg

EDIT.

powiedzmy ze maja 26 dni a po prawej 16

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+