Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wybór waporyzatota/dyskusja o różnych modelach


VapeFully

Recommended Posts

O 24.07.2017 o 12:54, mt1 napisał:

Hej, witam na forum :)

Postanowiłem sobie kupić waporyzator. Po poszukiwaniach wybór padł na Fenix vaporizer. Co o nim myślicie? Ktoś korzystał? Budżet mam nie większy niż jego cena :) . I drugie pytanie, co myślicie o sklepie magicvaporizers? Ceny mają sporo niższe niż konkurencja, co już daje sporo do myślenia

Hej, z przyjemnością doradzę. Magicvaporizers to sklep szwedzki i jedynie tłumaczony na polski. Więc paczki wysyłają ze Szwecji (co trwa długo) i w razie ewentualnych reklamacji tam trzeba wysłać sprzęt, co również trwa i jest dość kosztowne. Moje doświadczenia z tym sklepem wskazują jednak na o wiele poważniejszy problem - kontakt ze sklepem jest sprawny tylko do chwili sfinalizowania zamówienia. Po jego opłaceniu na odpowiedź czeka się w nieskończoność. Więc ogólnie nie polecam. 

 

Fenix - to tzw. rebrand, czyli chiński vaporizer sprzedawany przez wiele firm pod różnymi nazwami. Ogólne wrażenia z inhalacji - bardzo marne. Jakość pary jest po prostu kiepska w porównaniu z innymi modelami. Reklamują go jako model konwekcyjny (grzejący gorącym powietrzem), w rzeczywistości to (na oko) w 90% kondukcja (grzeje komorą). Więc ten model zdecydowanie odradzam, są znacznie lepsze w tej cenie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze vapo, zajrzyj na moją stronę: https://vapomaniak.pl/ lub napisz do mnie maila na: vapomaniak@gmail.com - chętnie pomogę Ci wybrać sprzęt w podobnym budżecie, a działający o wiele lepiej niż Fenix. 

 

Pozdrawiam serdecznie,

VapoManiak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 24.07.2017 o 12:54, mt1 napisał:

Hej, witam na forum :)

Postanowiłem sobie kupić waporyzator. Po poszukiwaniach wybór padł na Fenix vaporizer. Co o nim myślicie? Ktoś korzystał? Budżet mam nie większy niż jego cena :) . I drugie pytanie, co myślicie o sklepie magicvaporizers? Ceny mają sporo niższe niż konkurencja, co już daje sporo do myślenia

Szkoda kasy na Fenixa, potwierdzamy każde słowo @VapoManiak ! Zajrzyj do naszego sklepu: https://www.vapefully.com/pl

W naszej ofercie w ogóle nie znajdziesz sprzętów wątpliwej jakości, możesz też liczyć na naszą pomoc w wyborze sprzętu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

Pozdrawiamy,

VapeFully

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hejuńka :) Powiem Wam, że jeśli chodzi o vapo to ja zainwestowałam w Crafty Vapa :) i jestem mega mega zadowolona! Szukałam długo, a że jestem wybredna i nie lubię jak mnie gryzie w gardle, hehe to mi dobrze doradzono. Smakkkk mega! Nie brudzi się więc i wygodny w użytkowaniu. Jest poręczny i łatwy w obsłudze, jak ktoś bardziej kumaty to se może appką ogarnąć temperaturę czy inne opcje. Polecam! Może i drogi, ale kto bogatemu zabroni ;) 

 crafty-vaporizer-storz-bickel.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 21.08.2017 o 17:14, RamonaKot napisał:

Hejuńka :) Powiem Wam, że jeśli chodzi o vapo to ja zainwestowałam w Crafty Vapa :) i jestem mega mega zadowolona! Szukałam długo, a że jestem wybredna i nie lubię jak mnie gryzie w gardle, hehe to mi dobrze doradzono. Smakkkk mega! Nie brudzi się więc i wygodny w użytkowaniu. Jest poręczny i łatwy w obsłudze, jak ktoś bardziej kumaty to se może appką ogarnąć temperaturę czy inne opcje. Polecam! Może i drogi, ale kto bogatemu zabroni ;) 

 crafty-vaporizer-storz-bickel.jpg

Świetny wybór! Ja używam między innymi Mighty, czyli starszego brata Crafty. I jestem absolutnie zachwycony :-) Co do brudzenia się - komora może się nie brudzi, natomiast jednostka chłodząca parę tak - trzeba ją regularnie czyścić (co ok. 20-25 sesji), w przeciwnym wypadku smak pary wyraźnie się pogorszy. Tak czy tak - Crafty to świetny sprzęt!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, RamonaKot napisał:

Tak tak będę to miała na uwadze ;) A grinder jakiś polecasz? @VapoManiak

 

Ten pomarańczowy z zestawu mieli na odpowiednią konsystencję, ale na dłuższą matę jest mało wygodny i przede wszystkim mało trwały. Ja osobiście do większości waporyzatorów używam młynka 4-częściowego z Unikatowych Bong, wygląda tak: https://www.vapefully.com/pl/produkt/czteroczesciowy-metaliczny-mlynek/ Mieli na idealną konsystencję, jest wysokiej jakości jeśli chodzi o wykonanie i powoli się brudzi. Jest też świetny do zbierania pyłku (kiefu). Więc biorąc pod uwagę cenę to jest to strzał w dziesiątkę, spisuje się porównywalnie do młynków po 50€. @RamonaKot

Edytowane przez VapoManiak
Dodałem @
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten pomarańczowy to chyba do zabawy, trzeba się zaopatrzyć w lepszy :) A co powiesz o nieprzywierającym, też 4-częściowym i kosmicznym, SLX?  Widziałam na @vaporshop.pl, że mają takie w nowościach :) i się zastanawiam!:) http://tiny.pl/gj1xp

 @VapoManiak

Edytowane przez RamonaKot
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 27.08.2017 o 19:39, RamonaKot napisał:

Ten pomarańczowy to chyba do zabawy, trzeba się zaopatrzyć w lepszy :) A co powiesz o nieprzywierającym, też 4-częściowym i kosmicznym, SLX?  Widziałam na @vaporshop.pl, że mają takie w nowościach :) i się zastanawiam!:) http://tiny.pl/gj1xp

 @VapoManiak

SLX - wiadomo, konkretny młynek. Natomiast ten za 36 zł do którego wkleiłem link mieli równie dobrze, jedyna różnica to brak powłoki nieprzywierającej. Ale szczerze - po roku użytkowania mój młynek jest jedynie lekko zabrudzony. Więc nie wiem, czy warto wydawać aż tyle na SLX. @RamonaKot

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+