Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wybór waporyzatota/dyskusja o różnych modelach


VapeFully

Recommended Posts

Interesujący temat. Widziałem że była wymiana zdań na temat młynków, ja tam jestem za Kannastor, najlepszy i najpraktyczniejszy młynek jaki miałem do tej pory. Opis tutaj, i wszystko się zgadza https://www.vapefully.com/pl/mlynki-do-suszu-wszystko-co-powinienes-wiedziec/

Plastiki zdecydowanie odradzam, zależy kto ile mieli, ale są słabe i nie warte swej ceny. Kilka złotych więcej i można mieć konkretny młyneczek. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Wybór waporyzatora to bardzo ważna sprawa, bo wpływa on na jakość spalania suszu, a tym samym bezpośrednio oddziałuje na skład pary, którą wdychamy. Szeroki wybór waporyzatorów znalazłem na stronie https://flowrolls.pl/kategoria/waporyzatory . Można się zdecydować zarówno na sprzęt w rozsądnej cenie, jak i topowe modele, o cenie przekraczającej 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...
Godzinę temu, GanjaOmen napisał:

Trochę odświeżę temat jaki waporyzator polecacie na dzień dzisiejszy? Proszę o oferty amazon z góry dziękuję może ten?

https://www.amazon.de/dp/B07GFNB9FN/ref=cm_sw_r_fm_api_i_A2CDG6A65SSNP2C1R6C3?_encoding=UTF8&psc=1

A czytałeś pod nim komentarze ludzi?;D 

moge się mylić ale wyglada jak taki inny tylko nie wiem czy to ten co myśle czy to podróbka. 
ja mam Davinci ale leży i się kurzy 😄

kup wulkanik to nie bd żałował ;D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękuję ale nie używałem tego nigdy i też nie wiem czy nie będzie leżał i się kurzył 🙂 więc za taką kasę raczej odpada.. a z drugiej strony za mniejsza kasę są nowsze więc może też dobre.. wiec pytam 🙂

Edytowane przez GanjaOmen
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem ci ze łatwiej skruszyć i do bonga niż do tego i potem to czyścić ;D choć faza zdrowsza, leniwy człowiek jestem 😄 wulkan drogi ale warty. Te miejsze to spoko ale drogie według mnie. 
poszukaj takiej lufki która nagrzewasz zapalniczka, tania alternatywa i możesz zobaczyć czy się spodoba

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@GanjaOmen
Nie powiem ci wiele na ten temat bo się nie znam, powiem ci ze nawet w Davinci iQ2 (jak dobrze pamietam pełna nazwę)

to gryzło w gardło pod koniec l, tez trochę ciepłem mimo ceramika środek, No i dużo kaszlalem przy tym nie ważne jaki kush, co mnie dziwiło. 

ale mogę tez dodać ze fazka jest przyjemna. nie czuć wgl kiedy zejdzie, zmęczenia również brak, oczu zmęczonych także ;D wiec jak na popołudnie masz robotę to z rana jak odpoczywasz to fajna opcja 😄

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 8.05.2022 o 16:41, AligatorOzi napisał:

@GanjaOmen
Nie powiem ci wiele na ten temat bo się nie znam, powiem ci ze nawet w Davinci iQ2 (jak dobrze pamietam pełna nazwę)

to gryzło w gardło pod koniec l, tez trochę ciepłem mimo ceramika środek, No i dużo kaszlalem przy tym nie ważne jaki kush, co mnie dziwiło. 

ale mogę tez dodać ze fazka jest przyjemna. nie czuć wgl kiedy zejdzie, zmęczenia również brak, oczu zmęczonych także ;D wiec jak na popołudnie masz robotę to z rana jak odpoczywasz to fajna opcja 😄

Kupiłem fenix mini przy 220 pojawia się kaszel i nie dociągnąłem do końca więc nie powiem jak to jest na wyżej ale 200 stopni i 90mg i wyczytałem że w jednym miejscu 185 to optymalna temperatura a w innym 188 więc przetestowałem 200 i po pół godziny 188 po 90mg to ciekawa faza się zalancza więc trochę nie ekonomicznie ale nie widziałem żeby ktoś testował naraz dwie temperatury przy których różnie związki są wydzielane i nie żałuję zakupu 🙂 więc polecam na początek tylko bateria to wada ale kupując byłem świadom tego

Edytowane przez GanjaOmen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+