Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wybór waporyzatota/dyskusja o różnych modelach


VapeFully

Recommended Posts

O 21.08.2017 o 17:14, RamonaKot napisał:

Hejuńka :) Powiem Wam, że jeśli chodzi o vapo to ja zainwestowałam w Crafty Vapa :) i jestem mega mega zadowolona! Szukałam długo, a że jestem wybredna i nie lubię jak mnie gryzie w gardle, hehe to mi dobrze doradzono. Smakkkk mega! Nie brudzi się więc i wygodny w użytkowaniu. Jest poręczny i łatwy w obsłudze, jak ktoś bardziej kumaty to se może appką ogarnąć temperaturę czy inne opcje. Polecam! Może i drogi, ale kto bogatemu zabroni ;) 

 crafty-vaporizer-storz-bickel.jpg

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i polecamy się na przyszłość ;) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Pod wpływem wielu pozytywnych recenzji ostatecznie zdecydowałem się na zakup VapCap M. Przekonała mnie zarówno cena jak i niesamowita wydajność o której czytałem w wielu miejscach. I... to był najlepszy związany z ziołem zakup w moim życiu. Sprzęt jest banalny w obsłudze, moje przeciętne nabicie to 0,06-0,08 g (ważyłem) i jestem w stanie wyciągnąć z tego kilka naprawdę konkretnych buszków, efekty mocniejsze niż po spaleniu zwykłej tubki, smak mega. Więc oszczędność stuffu niesamowita. Próbowałem wcześniej u kolegów paru elektronicznych vaporyzerów ale brakowało mi tzw. pier#$%^ w płuco, w przypadku VapCap M zdecydowanie jestem w stanie osiągnąć ten efekt a jednocześnie nie ma tam żadnego spalania - po 15 latach intensywnego kurzenia dym zdecydowanie przestał mi służyć. Poniżej parę fotek sprzętu mojego autorstwa: 

IMG_8653.thumb.JPG.d7899338603d625151a3afd44dea36d3.JPGIMG_8655.thumb.JPG.173c6cc0380e7dd2739c32efc9372a00.JPGIMG_8658.thumb.JPG.d0bc3071f49e1e21bd2bfecdc4ed70e0.JPGIMG_8659.thumb.JPG.09b55cd55887100bcee449c8e1d83cf7.JPGIMG_8661.thumb.JPG.fc22fe8ff26872e08b39796d72037444.JPGIMG_8660.thumb.JPG.7261c58424819fcd8709319822fa32b1.JPG

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegokolwiek na temat tego sprzętu, chętnie odpowiem. Sprzęt zakupiony w sklepie VapeFully, zero zarzutów do sklepu + duży plus za dorzucenie krówek na gastro i szybką dostawę. Polecam ten sprzęcior: https://www.vapefully.com/pl/produkt/vapcap-m-vaporizer/ Tu z kolei można zobaczyć filmik producenta o tym modelu, można zobaczyć jego konstrukcję: 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
O 8.11.2017 o 21:40, Black.Bird napisał:

Ma ktoś może porównanie między X Max v2 Pro(aka Vapormate/Storm) oraz Vapcap M?

Oba sprzęty są w podobnym przedziale cenowym i nie wiem na co się zdecydować...

Hej, to kompletnie różne urządzenia. Krótkie porównanie:

X MAX V2 Pro/Storm to model sesyjny, korzystanie z niego przypomina nieco palenie skręta:  wiele buchów pod rząd i trzeba wykorzystać całe nabicie na jednym posiedzeniu - jak przerwiesz inhalację i później wznowisz to nieco materiału się zmarnuje. Storm jest też elektroniczny (na baterie) i banalny w obsłudze. Do inhalacji zużyjesz naraz 0,2-0,3 g suszu.

VapCap M to vaporizer on-demand, czyli korzystanie z niego przypomina bardziej palenie fifki: nagrzewa się błyskawicznie, inhalacja to kilka szybkich i bardziej intensywnych wdechów, inhalacje można też w dowolnym momencie przerwać i wznowić później. Jest nieco bardziej skomplikowany w obsłudze (trzeba go ogrzewać zapalniczką żarową), ale jest za to o wiele bardziej wydajny - do inhalacji zużywasz naraz do 0,1 g suszu (można mniej) i daje to bardzo mocne efekty. Gdzieś w innym wątku na tym forum @VapoManiak wrzucił film o VapCapach, jest tam też sporo o modelu M więc możesz sobie obejrzeć.

Pozdrawiamy,

Zespół VapeFully

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Witam. Prosze o pomoc @VapeFully @VapoManiak

Dynavap TiWoody zawrocil moj swiat konopny do gory nogami, ale chcialbym przesiasc sie z duzego fiata na bmw lub mercedesa :). Ciagle podgrzewanie zapalniczka przy kazdym jednym buchu jest troszke uciazliwe, zwlaszcza, ze biore przewaznie 2/3 buchy i pozniej ewentualnie vapuje dalej jak jest za malo. 

Szukam vaporizera przenosnego z naciskiem na smak pary, do uzytku jednej osoby, ale chcialbym brac 3/4 od razu (moge brac jednego bucha i poczekac chwile zeby sie nagrzal znowu), chcialbym zeby rozgrzewal sie nie dluzej niz minute i to by bylo chyba na tyle. Przedzial funduszy jaki mam waha sie od 150€ do 250€. 

Sprzety, ktore wpadly mi w oko to PAX 3, DaVinci Ascent i Grasshooper, przy czym ten ostatni to najwyzsza polka, ale cena tez najwyzsza wiec moze cos polecicie tanszego. 

Czekam na odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 19.01.2018 o 14:19, Chory Królik napisał:

Witam. Prosze o pomoc @VapeFully @VapoManiak

Dynavap TiWoody zawrocil moj swiat konopny do gory nogami, ale chcialbym przesiasc sie z duzego fiata na bmw lub mercedesa :). Ciagle podgrzewanie zapalniczka przy kazdym jednym buchu jest troszke uciazliwe, zwlaszcza, ze biore przewaznie 2/3 buchy i pozniej ewentualnie vapuje dalej jak jest za malo. 

Szukam vaporizera przenosnego z naciskiem na smak pary, do uzytku jednej osoby, ale chcialbym brac 3/4 od razu (moge brac jednego bucha i poczekac chwile zeby sie nagrzal znowu), chcialbym zeby rozgrzewal sie nie dluzej niz minute i to by bylo chyba na tyle. Przedzial funduszy jaki mam waha sie od 150€ do 250€. 

Sprzety, ktore wpadly mi w oko to PAX 3, DaVinci Ascent i Grasshooper, przy czym ten ostatni to najwyzsza polka, ale cena tez najwyzsza wiec moze cos polecicie tanszego. 

Czekam na odp i pozdrawiam

Hej,

 

mając taki budżet można wybrać naprawdę konkretne urządzenie. Najważniejsze pytanie: szukasz urządzenia, które stylem inhalacji będzie przypominało palenie lolka (kilkanaście buchów w przeciągu ok. 10 minut, bez możliwości przerwania) czy raczej czegoś na szybkie, pojedyncze buchy? Daj znać, wybierzemy coś fajnego :-)

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół VapeFully

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, VapeFully napisał:

Hej,

 

mając taki budżet można wybrać naprawdę konkretne urządzenie. Najważniejsze pytanie: szukasz urządzenia, które stylem inhalacji będzie przypominało palenie lolka (kilkanaście buchów w przeciągu ok. 10 minut, bez możliwości przerwania) czy raczej czegoś na szybkie, pojedyncze buchy? Daj znać, wybierzemy coś fajnego :-)

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół VapeFully

Ostatnimi czasy nawet palac lolka, solo oczywiscie, biore 3/4 buchy i robie przerwe, wiec palenie non stop bez przerwy jest nie dla mnie. Lepszy bedzie sprzet do pojedynczych chmurek byle szybko sie nagrzewalo.

Nie wiem czego to wina, ale strasznie mnie krztusi po vapku i po bongu, zaraz po wypuszczeniu dymu/pary. Nie jest to na plucach tylko bardziej na gardle? Dlatego glownie zalezy mi na smaku, pomozcie pod tym katem prosze, bo relaksowac sie i denerwowac jednoczesnie bo sie ciagle kaszle to lipa jest. Z moich obserwacji wynika, ze im gesciejsza para tym bardziej mnie gryzie, dlatego jak pale lub vapuje to musi byc powolny wdech przez caly czas od klik do klik jesli wiesz co mam na mysli.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 25.01.2018 o 15:54, Chory Królik napisał:

Ostatnimi czasy nawet palac lolka, solo oczywiscie, biore 3/4 buchy i robie przerwe, wiec palenie non stop bez przerwy jest nie dla mnie. Lepszy bedzie sprzet do pojedynczych chmurek byle szybko sie nagrzewalo.

Nie wiem czego to wina, ale strasznie mnie krztusi po vapku i po bongu, zaraz po wypuszczeniu dymu/pary. Nie jest to na plucach tylko bardziej na gardle? Dlatego glownie zalezy mi na smaku, pomozcie pod tym katem prosze, bo relaksowac sie i denerwowac jednoczesnie bo sie ciagle kaszle to lipa jest. Z moich obserwacji wynika, ze im gesciejsza para tym bardziej mnie gryzie, dlatego jak pale lub vapuje to musi byc powolny wdech przez caly czas od klik do klik jesli wiesz co mam na mysli.

Hej,

zacznij od przeczytania naszego artykułu: https://www.vapefully.com/pl/kaszel-podczas-waporyzacji-dowiedz-sie-jak-go-zwalczyc/

Z tego co piszesz wynika, że poszukujesz albo urządzenia on-demand (można wziąć 1 bucha i odłożyć) albo modelu konwekcyjnego, który ogrzewa susz tylko w trakcie zaciągania się, dzięki czemu inhalację można w dowolnym momencie przerwać. Jeśli priorytetem jest smak to rozważył Flowermate Swift Pro - to 100% konwekcja, więc można przerwać w każdej chwili, para jest świetna w smaku i delikatna dla gardła. Więc brzmi jak strzał w 10 dla Ciebie ;-)

A co do TiWoody - pij wodę w trakcie inhalacji i wpuszczaj więcej powietrza przez sprzęgło (ja nie zatykam go prawie wcale), wtedy para będzie chłodniejsza i nie będziesz kaszlał.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół VapeFully

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+