Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HAWAIIANA Anesia Seeds [Niedokończone]


Killerontheroad

Recommended Posts

No lada moment przesadzę, najwyżej dam krople nawozu na weg, za dużo nasadziłem :D Planowałem jedną łącznie rośnie pięć :D Muszę się zastanowić :D

 

W ogóle w szkou jestem, że Ona już preflowerki ma i to już jakiś czas, w automatach tego nie było.. żeby tak szybko.

large.589ca8f2a5a56_HAWAIIANA12I12.jpg.2

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema :D

No jest ładna, zadziorne liście takie ma i taki jasny kolorek, i pachnie ładnie :trawka:

large.HAWAIIANA.jpg.b293ba08519e55178ea1

Przesadzone wczoraj, noc spędziły w większych donicach już. Ukorzenianie wyszło na 6+ :D Korzenie naprawdę bardzło ładne i super rozwinięte.

 

Rosną już w większym boxie, zrobiłem nową oprawę do lampy. Trochę się te żarówy grzały, ale postawiłem wiatraczek komputerowy tak, żeby na nią wiał i można dotknąć i  trzymać żarówki gołą ręką. Jest jeszcze jeden wiatrak od coolpada do notebooków :) Roślinki ładnie się telepią.

Po przesadzeniu dodałem sporo ukorzeniacza do wody i podlałem. Myślę, że kiedy gleba wyschnie dostaną wkońcu koncetrat na wega :)

Tak sobie myślę, dni życia chyba najlepiej liczyć, od momentu kiedy zrzuciła kask z głowy nie ?

 

joka.menas

Zobacz jaki karzeł :Dkliknij

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 2/14/2017 o 12:46, SmakMaroca999 napisał:

nie wyglądają na piątki.Powodzenia w drodze do celu.

Powiem Ci, że tak szybko rośnie :D zobacz w tamtym temacie są zdjęcia donic :D

Ma taki jasany zielonkawy odcień liści :D nie widziałem wczesniej takiego jasnego krzaka :D żeby tak pachniał :lisc:

 

large.Hawaiiana.jpg.2a76b32d8bd9d6dc6d0e

HAVAIIANA Anesia Seeds 12/12 grow form seed

large.Hawaiiana_zoom.jpg.0fd72435efa3654

A tutaj fotka dojrzałej :D Powiem Wam tak ładnie pachnie, że ciekawi mnie spalenie :D jak będzie

large.Hawaiana.jpg.f18192f25fcc2827bdfb8

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+