Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AUTO AK-47 XXL


Bubba Kush

Recommended Posts

18 godzin temu, Bubba Kush napisał:

Podloze:uniwersalne podloze ogodnicze "Bella" ;-)

jakieś gó**o, na przyszłość to bierz dobre ziemie z growshopu bo te z marketów nie nadają się...

18 godzin temu, Bubba Kush napisał:

Fotoperiod:automat

fotoperiod to czas świecenia i nocy, np. 16/8

18 godzin temu, Bubba Kush napisał:

Nawozy:biohumus extra w fazie wege 

wywal to gó**o

18 godzin temu, Bubba Kush napisał:

Wentylacja:mala dziura z tylu szafki.wiatraczek w srodku

na bocznej/tylnej ścianie boxa u góry zrób dziurę i wstaw ten wiatrak tam aby wywalał powietrze

u dołu boxa zrób dziury wlotowe, zostaw je pasywne czyli same dziury, najlepiej po jednej z każdej strony, można nałożyć na nie jakąś starą firankę czy siatkę by żadne robactwo się nie dostało

 

Wywal tą małą albo spróbuj ją wykopać i wsadź do nowej doniczki.

 

Podlewaj tylko wtedy jak roślina ma już sucho, i lej tak aż wyciekać będzie dnem, lepiej raz a porządnie niż co chwila lać małe ilości...

 

I nie pisz posta pod postem tylko edytuj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

large.IMG_20171103_130709.jpg.507e8fb6bdec8979ea09ff632ca96050.jpglarge.IMG_20171103_130835.jpg.1c613e3ffbb13e98a0d9c791b261806c.jpg

39 minut temu, Vito napisał:

jakieś gó**o, na przyszłość to bierz dobre ziemie z growshopu bo te z marketów nie nadają się...

fotoperiod to czas świecenia i nocy, np. 16/8

wywal to gó**o

na bocznej/tylnej ścianie boxa u góry zrób dziurę i wstaw ten wiatrak tam aby wywalał powietrze

u dołu boxa zrób dziury wlotowe, zostaw je pasywne czyli same dziury, najlepiej po jednej z każdej strony, można nałożyć na nie jakąś starą firankę czy siatkę by żadne robactwo się nie dostało

 

Wywal tą małą albo spróbuj ją wykopać i wsadź do nowej doniczki.

 

Podlewaj tylko wtedy jak roślina ma już sucho, i lej tak aż wyciekać będzie dnem, lepiej raz a porządnie niż co chwila lać małe ilości...

 

I nie pisz posta pod postem tylko edytuj.

dziur w szafce nie moge wiecej zrobic na gorze i dole sa komiksy a wiatrak wlaczam tylko jak mam mozliwosc byc w domu i to sam zeby go nikt nie slyszal.pzesadzenia malenstwa sie nie podejmuje jest juz ok 3 tyg i niechce jej uszkodzic z podlewaniem nie ma prolemow

Edytowane przez Bubba Kush
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapowiada się niezły survival. Jak nie ogarniesz wymiany powietrza w boxie, będziesz miał dwa problemy: wysoka temperatura i wilgotność. 

A będzie coraz gorzej, bo roślinki Ci rosną coraz większe, więcej parują. Jak będzie za wilgotno, to tylko patrzeć jak pojawi się pleśń. Masz miejsca ledwie na jeden krzak, a dopakowałeś drugi.

Ja mam boxa 40x40x120 i jedna roślina wypełnia mi całą powierzchnię i mimo, że mam załączony wentylator kanałowo osiowy 24 na dobę, to i tak muszę zbijać temperaturę wewnątrz boxa, obniżając temperaturę w całym pokoju. A powyżej 31' wyraźnie było widać jak roślina przestaje rosnąc i zwija liście. Ty masz podobną powierzchnię ale niższy box i do tego prawie bez wentylacji. Będziesz miał z tym trochę gimnastyki. 

Pomyśl nad tym co możesz zrobić, żeby poprawić wymianę powietrza w boxie, poza tym zacznie Ci pachnieć jeżeli już nie pachnie :)

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+