Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55/125W | Ak472 Automatic


Gość Daro7288

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Kamil12 napisał:

Siema. Jak długo jeszcze masz zamiar ją trzymać do harvest? PS. Ładny krzaczek:harvest:

Witaj przybyszu... Buch z Tobą...
No myślę, że do żniw, jutro sobie kupię mikroskop albo lupę, bo tak to nie wiem jak z Trichomami sprawa wygląda...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wczoraj dałem ostatni raz nawozu... teraz będę lał samą wodą... Jak myślicie ile jej jeszcze czasu dać...?? Bo ma już 96 dni, a trichomów nie sprawdzę, bo nie mam mikroskopa, ani porządnej lupy...
Dzień 96
Flo 39
large.IMAG0849.jpglarge.IMAG0844.jpglarge.IMAG0843.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakie lałeś nawozy bo wygląda na przekarmioną azotem dlatego flo się ciągnie tak długo.Ma mase białych pistli i jeszcze buduje kwiatostan.Powinien kończyć wcześniej jeśli to auto od jakiego bredera jest ten strain?W tym czasie to nie jedna sezonowa by już zakończyła.Dla mnie jeszcze ze dwa tygodnie na samej wodzie a w tym czasie to bym nawet skończył z niejedną długo kwitnąca sati.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

large.IMAG0854.jpglarge.IMAG0853.jpglarge.IMAG0850.jpgI sorry za nie kompletne zdjęcia... :-) Dobra więc tak, wyszło mi 37g suszu... :-) Nawet, nawet... Ale nie jestem zadowolony do końca, bo wiadomo że przenawożona jest... Ale kopa ma, smaczek też jest... Szykuję się do następnej uprawy, ale na jednego Kwiatka, i jakie dajecie propozycję kupna nasiona...?? Byłoby pod lampą CFL 125W 2700K

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+