Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55/125W | Ak472 Automatic


Gość Daro7288

Recommended Posts

Gość Daro7288
Nasiona:     AK 472 autofem
Oświetlenie:    phytolite bloom cfl 125W 2700K, ecoline cfl 55W 2700K, 4x świetlówki 2700K 5000L
Fotoperiod:    12/12
Box: 0,43 z lokatorem :-)
Podłoże: ziemia uniwersalna z gotowym podłożem ale zapomniałem jakim...
Donice: docelowa 10 L
Nawozy: planton K
Wentylacja: 1x wdmuchujący 12cm komputerowy, 1x mieszający 10cm komp, 1x wyciągający 12cm komp.
Dodatkowe info: Nooo, ma się dobrze :-) dzień 32 / flo 6 dzień no i gitara...

 
large.IMAG0739.jpglarge.IMAG0738.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobrze rośnie. Też miałem od nich tego gratisa, ale totalna porażka. Urosła na 50cm i dała 5g. Zero kwiatów prawie. Jeszcze wdały się przędziorki. Było tego od cholery pod liściami. Porabił takie pajęczyny, jak normalny mały pająk. Musiały mocno zaszkodzić roślinie. No i ziemię miałem starą, co też się pewnie trochę przyczyniło do gównianego wzrostu i kwitnięcia. Ale twoja widzę bardzo fajnie rośnie. Będę z ciekawością zaglądał jak rośnie. Jestem ciekaw co potrafi ten krzaczek. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Daro7288
21 godzin temu, Daro7288 napisał:
9 godzin temu, Rysiu napisał:

Ale tak coś, starą ziemie dałeś, to jest tak samo jak by ci dał stary spleśniały chleb z którego byś się nie najadł...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Daro7288

 

21 godzin temu, Miś napisał:

Nic tylko patrzeć jak puchnie :)

no dokładnie, sam codziennie po 5 razy sobie popatrze co tam u niej słychać jak wrócę z pracy...  dzisiaj nawet od wczoraj jest różnica... Tylko teraz za tydzień kupie nawozy Biobizz, albo zadecyduję, że tylko na plantonie K pojadę i wodzie, bo ziemia ma w sobie już nawóz, który powolutku się rozpuszcza jak jest 30 stopni... Ale worek wyrzuciłem i nie wiem teraz jaki to był nawóz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+