Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55/125W | Ak472 Automatic


Gość Daro7288

Recommended Posts

10 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Z tego co czytałem to ten Biohumus jest Bio , więc został bym przy nim na Twoim miejscu :)

 

no dobra, to biohumus poleci... Ile tego lać i co jaki czas...??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

37 minut temu, Rower85 napisał:

Elo. Jak nie masz kasy na nawozy do konopi to rozejrzyj sie za nawozami do pomidorow :)  Polecam "cristalon czerwony"  Z tego co masz to Tylko biohumus! reszta to trucizna, tylko do kwiatkow ktorych sie nie sporzywa.

 

myślisz Ty że jo... Sam nie wiem, niech więcej osób się wypowie co sądzą o kristalon czerwony...??????

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mialem na outoorze kristalon 7 lat temu NPK 12/12/36 zbijal ph do 6,2 . Moj kolega uprawial na tym i dawal 200% dawki na flo za kazdym podlaniem i bez przenawozen. Nie karze Ci kupowac tego akurat nawozu, tylko chce zwrocic uwage na tanie i napewno lepsze niz te co wypisales,Na wegu mozna odpuscic nawozy, ale na flo trzeba lac! Szukaj z wyskokim P,K

Edytowane przez Rower85
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 90
Flo 33
Witam wszystkich, nie było mnie sporo tutaj, bo net mi wysiadł... Panienka ma się znakomicie i zdrowo, tak mi się przynajmniej wydaje...  Dokupiłem nawóz Advanced Nutrients BIG BUD, dałem się za pierwszym razem połowę dawki a podałem normalnie czyli 5ml na 1 L wody, Ale nie wiem czy mogę zwiększyć dawkę czy co...??
large.IMAG0826.jpglarge.IMAG0825.jpglarge.IMAG0824.jpglarge.IMAG0823.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+