Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Budowa growboxa z głośnika, budżet 500 zł


writer

Recommended Posts

Witam serdecznie,

chciałbym przerobić kolumnę głośnikową o wymiarach 30x50x80 (długość, szerokość, wysokość) na growboxa, gdzie mam do dyspozycji maksymalnie 500zl.

Growbox musi być bez zapachowy i bardzo cichy.


Da się to zrobić z sensem w tej kwocie czy lepiej sobie odpuścić to przedsięwzięcie?

Link to comment
Share on other sites

Sam mam w homemade kolumnie głośnikowej 50x50x100. Wentylatory jakie zastosowałem to  SilentiumPC Zephyr 120mm(na necie po 14 zł za sztukę, możesz wybrać troszkę droższe i cichsze, bo są, choć mi zyphery stykają), zasilanych zasilaczem regulowanym, teraz działa na praktycznie najmniejszych obrotach bo nie ma potrzeby żeby ustawiać więcej. Spokojnie do połowy mocy mógłbym ustawić i byłoby słychać może niewielki szum, ale ktoś nie wsłuchujący się, nie usłyszy tego na pewno.  Zamiast panelu LED możesz kupić lampę CFl Gdzie chyba 85W wystarczy. Do tego filtr, ja osobiście jak zacznie bardziej pachnieć to zastosuję matę do okapów i zobaczę jak się spiszę.

Wg. mnie w 500 zł powinieneś się zmieścić (chyba, że cały głośnik chcesz złożyć razem z okleiną, płytami głośnikami, płytę może w domu znajdziesz, zwykła plastikowa okleina meblowa to koszt ok 12zł/metr i głośniki niedziałające 2 (30cm)do 60zł powinienes się wyrobić, chyba że kupujesz działające) i to z dobrym osprzętem, biorąc pod uwage oświetlenie CFL :P

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+