Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany


pale tylko w soboty

Recommended Posts

Witajcie, mam pewien problem który męczy mnie od wielu lat. Pale babkę dobre 8 lat, ale sporadycznie. Cierpię na bezsenność, oraz mam kłopoty zdrowotne z jelitami. Chciałbym używać CBD, lecz wiadomo w Polsce jest tylko legalna konopia siewna z kannabinoidami CBD/CBDA+ i wieloma innymi. Gdzie THC w takim suszu zawiera się <0,2%. Znalazłem coś ciekawego na internecie, a mianowicie jest to "ograniczne zioło konopii" - normalne topki, konopii siewnej. Czy z tym Sinsemilla CBD PLUS mogę sobie pomóc? Chciałbym ten susz waporyzować, bo palenie normalne (joint) nic nie przyniesie prawda? Chciałbym poczuć do tego rozluźnienie, oraz chciałbym zredukować tą cholerną bezsenność. Proszę o radę czy warto kupić to. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj. Poziom melatoniny zazwyczaj wzrasta przy regularnym paleniu, ale nie jest t reguła. Ja polecam picie melisy na noc a w dzień pokrzywy. THC i CBD są ważnym elementem w medycynie konopnej, sens ma używanie tych dwóch składników obopólnie.

Wykluczyłabym z diety kawę, energetyki, zieloną herbatę, świninę, napoje słodkie gazowane,słodycze a zastąpiłabym wodą z cytryną i ogórkiem, wodą nie gazowaną, soki z cytrusów najlepiej świeże z ananasa, pomarańczy,grejpfrutów, gorzka czekolada, orzechy szczególnie włoskie i migdały. Mi na wszystkie problemy żołądkowe pomagają pomidory oraz picie mięty.

Tak, tylko jedzenie konopi i waporyzacja ma największy wpływ medyczny.

Ja byl wybrała odmiany od Dziewczyn z CBD crew, odmiany lekkie z dużą ilością CBD a mniejszą THC

I proponowałabym jeszcze zwiększyć ilość spacerów, wietrzenie pomieszczeń jak i sen w temperaturach 17-18 stopni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pijam kawy, energetyków, słodyczy nie jem, wode piję tylko niegazowaną. Są to problemy związane z jelitem cieńkim.. Bardzo dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, staram się jeść jak najwięcej owoców, nie spożywam cukrów. Chyba że jedynie w sokach. Mieszkam w bloku, kiedyś 'growerowałem' tylko jakiś ku*as ściął mi moje krzaki.. Nie mam czasu na sadzenie i opiekowanie się, dlatego znalazłem już gotowy susz na stronce, nigdzie nie znalazłem żadnych opinii o tym produkcie, chyba będę musiał się posłużyć intuicją i sprawdzić te topki. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+