Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Auto Cheese, Auto Northen Light


Recommended Posts

Witam ponownie, 

 

Ostatnio uprawialem NL Auto w pojedynke i efekty widzieliscie w szpitalu. Przyszła pora na cos nowego i na tapete tym razem idzie Auto Cheese i Auto NL bo smakuje mi to palonko niesamowicie w dodatku daje fajny high. 

Pestki dzisiaj rano poszly na wate, ziemia jest w drodze i bedzie jutro u mnie. 

 

Swiatlo: LED 93w / 180w nominalnie

Box: 40x40x110cm wymalowany biala farba (ten sam co zawsze)

Ziemia: Bio Bizz Light Mix

Doniczki: 2 x 5L

Wentylacja: jeden wyciagajacy wiatrak komputerowy 12x12cm o przeplywie powietrza okolo 190m3, dwa mieszajace 12x12cm, w razie potrzeby jeden mieszak moge dac na wtłaczający. 

 

Zobaczymy jak to bedzie... ten grow jest calkowitym eksperymentem bo pierwszy raz bede w domu uprawial w maju i czerwcu.

Uprzedzam ze roslinki dozyja tylko do 30 czerwca albo max 1 lipca i mam nadzieje, ze juz beda w miare ok.

Wiem ze okolo 50 dni to bardzo malo czasu, ale northen byl gotowy w 60 dni wiec moze jakos bedzie to wygladac. Niestety innej opcji nie mam i musi tak byc.

 

FullSizeRender

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Panowie to forum to chyba na 3,5" dyskietkach przenosiliscie :P

Ok bez szydery :)

Opisze po krotce co i jak sie dzialo. A wiec moje dwie kolezanki od poczatku do pierwszych dni flo byly podlewane czysta woda bez nawozow. Dopiero gdy pojawily sie pierwsze wlochy zaczely dostawac nawoz na flo :) i na dobre im to wyszlo bo nie sa ciemne jak wszystkoe moje poprzednie planty, nie maja buraczkowych lodyg wiec nie mamy madmiaru azotu w roslinkach co dobrze wrozy na flo :)

Dzisiaj mamy dzien 23 i zaczyna sie wszystko rozkrecac po malutku :) NL jest mniej wiecej dwa razy wyzsza od Cheesa bo sie ciut wyciagnela ale jakos mi to przestalo przeszkadzac :)

Mysle ze dzieki temu iz nie przedobrzylem z azotem moze to byc jeden z moich najlepszych plonow :) tzn moglby byc gdyby nie to ze koniec czerwca kosa.

Niedugo wstawie fotki w naturalnym swietle :)

Dzien 23

40fb7fcbeacb8a454311765ecda2ede6.jpg08b7ff94845e7d36f9ff8536d1f175d4.jpgccaef57b4ab0ce9dbca10fdad09bf58b.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+