Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 57W | White Russian, Lemon Skunk, Big Devil XXL, Auto Mazar


Recommended Posts

Samoróbka. Tania, ale sprawna :) Taki box jak twój 0.6x0.9, to będzie mój następny. I tam pójdą dwa takie panele. Ale po lekkiej przeróbce. Trochę więcej białego światła wejdzie. Moc po 89W max na jeden. I po dwa wentylatorki na panel, bo jeden nie daje rady za bardzo. Albo jeden panel 150W. To też w zupełności wystarczy. Ogólnie któregoś się będę musiał pozbyć. Albo tego 150W, albo tych dwóch mniejszych. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wieczorem wrzucę fotkę.

Wsadziełm stuff do słoika, trochę małego bo musiałem go tam wciskać na siłę, otwieram na drugi dzień i czuć wilgoć :( Trochę się wystraszyłem, że może jakaś pleśń się wdać, więc dałem stuffik na sitko i jeszcze podsuszyłem dobę. Dodatkowo dałem mały wentylatorek, który wiał na palenie. Dzisiaj ważę, a tam 67g. W dobę poszło 19g wilgoci jeszcze!:o Sądziłem, że tak z 8-10 max pójdzie. No ale teraz jest porzadnie wysuszone. Nie wiem, czy nie aż za bardzo. Wiem przynajmniej, że mi się pleśń żadna nie urodzi w słoiku. Teraz to daje 1.2PLN/1g. Czyli dalej tanio w ch.. :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+