Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 57W | White Russian, Lemon Skunk, Big Devil XXL, Auto Mazar


Recommended Posts

Widzę, ze wszystko w pizdu wjebało gdzieś. Co za szit. Ehhhh. Dobrze, że chociaż w galerii są zdjęcia. Tylko że jak chcę wstawić jakieś zdjęcia, które są na drugiej lub dalszej stronie galerii, to po wejściu na tą drugą lub dalszą stronę nie mogę już zdjęć zaznaczyć do dodania. Cos macie sp********e z tą stroną.

To od nowa, ale na szybko.

Tak wyglądał Lemon Skunk na koniec

large.4.05f.jpglarge.4.05e.jpglarge.4.05d.jpglarge.4.05c.jpglarge.4.05b.jpglarge.4.05a.jpg

A tak mazary

large.06.12e.jpglarge.06.12f.jpglarge.06.12g.jpglarge.06.12h.jpglarge.06.19c.jpglarge.06.19b.jpglarge.06.19a.jpglarge.06.12i.jpglarge.25.05e.jpglarge.25.05g.jpglarge.25.05h.jpglarge.25.05i.jpg

 

Już nawet nie che mi się liczyć, który to dzień mazarów był, ale penie koło 70-80. Na dzisiaj mają 101 chyba i idą pod kosę. Zaraz wstawię świeże foty.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I finalica automazarów. Od końca4 początku piątego tygodnia są pod ledem 84W i w większym boxie. Ostatni tydzień czy 10 dni to już nic nie dostawały. Raz tylko trochę wody. Liczę na 50-60g z dwóch. Wcześniej spaliłem próbkę i powiem wam, że to lek znieczulający :) Po lolku jakbym stracił możliwość odczuwania bólu, złych myśli, trosk, zmartwień. Coś pięknego. Ciekawa odmiana.large.am6.jpglarge.am5.jpglarge.am4.jpglarge.am3.jpglarge.am2.jpglarge.am1.jpg

 

A taki potencjał mają w doświadczonych rękach, z dobrym światłem i nawozami.

Potwór nie roślina :) Moje, to jak piczy kłak przy tej.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękują Vito. Nie mam niestety nic powiększającego. Ale palenie i tak jest pierwsza klasa. Dym pachnie pięknie. I w ogóle nie drażni gardła. Jak aksamit. A haj jest świetny. Nie za mocny, nie psychodeliczny, nie schizowy tylko połączenie euforii i znieczulenia. Super odmiana. No i sen jest po niej potężny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Rysiu napisał:

Dziękują Vito. Nie mam niestety nic powiększającego. Ale palenie i tak jest pierwsza klasa. Dym pachnie pięknie. I w ogóle nie drażni gardła. Jak aksamit. A haj jest świetny. Nie za mocny, nie psychodeliczny, nie schizowy tylko połączenie euforii i znieczulenia. Super odmiana. No i sen jest po niej potężny.

Po której dokładnie odmiane jest taki haj?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po tym automazarze. Ale trzeba z nim uważać. Chory towar. Zajarałem i oglądałem mecz Walia - Belgia. I po meczu przez pół godziny nie mogłem uwierzyć, że Walia awansowała a my nie. No i się popłakałem ze smutku. I tak sobie lekko szlochając, nagle myślę, co jest ku**a? Płaczę po jaraniu? I nagle w mega śmiech i stwierdziłem, że muszę jeszcze zapalić. Ale to już było za dużo. Potem jak sie położyłem, to niedobrze mi było i jakieś drgawki mnie zaczęły brać. Ale na szcvzęście szybko zasnąłem.

Po 4 dniach suszenia wyszło 86g :D Jestem w małym szoku. Wcześniej urwałem ze 2 to by było 88 :D Ale czuję że i tak jeszcze troszkę straci na wadze, chociaż teraz już wydaje się być w sam raz. Zużycie energii , to około 135kWh. 1kWh jest u mnie około 0.6zł, to daje jakieś 81PLN za prąd. Czyli około 1PLN/1g :) Całkiem spoko. Temat można zamknąć. Do bożego narodzenia mam co palić.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Rysiu napisał:

Po tym automazarze. Ale trzeba z nim uważać. Chory towar. Zajarałem i oglądałem mecz Walia - Belgia. I po meczu przez pół godziny nie mogłem uwierzyć, że Walia awansowała a my nie. No i się popłakałem ze smutku. I tak sobie lekko szlochając, nagle myślę, co jest ku**a? Płaczę po jaraniu? I nagle w mega śmiech i stwierdziłem, że muszę jeszcze zapalić. Ale to już było za dużo. Potem jak sie położyłem, to niedobrze mi było i jakieś drgawki mnie zaczęły brać. Ale na szcvzęście szybko zasnąłem.

Haha to grubo @Rysiu zacny towar musi być jak tak rozpierdala banie całkiem spoko :laugh: Zapas własnej roboty i to się liczy :zajebiscie: Jeszcze raz GZ !!!

 

Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+