Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Magiczne ciasteczka:)


medykcbd

Recommended Posts

Witam miałem dostęp do śiweżego materiału z odpadków z hodowli były tam topiki oraz oszronione listki. Zrobiłem z tego ciasteczka masełka poszło ok 45g wiem że były hodowane ekologicznie bo koleś robił tylko dla siebie w celach medycznych.

Moje pytanie brzmi jak często mogę spożywać ciasteczka żeby działały pod kątem medycznym bardziej niż haju ( chociaż ostatnio po 2 miałem ostrą jazde a poprzednio po 3 tylko kręciło i się w głowie) myślałem spożywać po 1-2 ciasteczka 2-3 razy w tygodniu ale z drugiej strony nie chciał bym się jakoś uzależnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odpowiedzi znajdziesz w moich artykułach.

 

Jedzenie Konopi - czyli przyjemna Faza jedzenia

Produkt Konopny - Procesy obróbki cieplnej i inne ciekawostki z Konopnej Kuchni

 

Przedawkowanie Jedzenia z Konopi - czyli jak jeść THC ciąg dalszy.

Co jeść na Pac-man'a ? Czyli zdrowe zasady żywienia.

 

Podczas spożywania produktów prawidłowo przygotowanych, z odpowiednio dobranych składników jest szansa na zniwelowanie nieprzyjemnych stanów podczas mocnej fazy, ale odurzenie jest nierozłączne przy spożywaniu marihuany.

Najczęściej leczenie produktami z THC u osób mało tolerancyjnych tak mocnej fazy jest w trakcie snu, czyli spożywane przed snem, w trakcie snu marihuana działa z zdwojoną siłą, ciało w stanie spoczynku regeneruje jeszcze więcej.

 

Tylko i wyłącznie marihuana pochodząca z upraw organicznych ma medyczne zastosowanie w spożywaniu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+