Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nowa Ustawa o Policji zwiększy inwigilację w sieci


jojojoziomalos

Recommended Posts

@Dzielnicowy - kto powiedział że Maria to narkotyk? Muzułmanin nie traktuje konopi jak narkotyku jak większość ludzi  , no może oprócz sporej części polskich lekarzy i zacofanych posłów.

Tak wiem , że jestem czasem bardzo chamski , ale ksenfobie będę tępil bo nie można stać obojętnie gdy szerzy się nienawiść do ludzi tylko z powodu wyznania kultury czy religii.

I choćbym miał dostać bana nie zmienię swojego podejścia. Przykro mi.

 

Wystarczająco dużo krzywd wyżadziłem kiedyś ludziom z tych samych powdów o których pisałem powyżej bedąc skinheadem.

Dlatego wydaje mi się , że mam prawo do autorefleksji w odniesieniu do tych samych poglądów ślepo mówionych przez innych ludzi którzy nie poznali drugiej strony medalu.

 

Amba przepraszam Cię , ale admin powinien gasić w zarodku nienawiść na forum i ucinać dyskusję gdy pojawiają się treści takie jakie napisał Drugi Plan

 

Przepraszam , że Cię uraziłem @Dzielnicowy i Ciebie również Amba , co złego to nie ja.....bynajmniej się stram ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesli kogoś gdzieś urazilem to najmocniej przepraszam.

Meczety nazwalem "gownianymi", bo zostaly sfinansowane przez jakiegoś milionera z arabi, kto na to wyrazil zgode? Byly jakie kolwiek pisma? Zrobił tak gdziekolwiek Polak na obcej ziemi? Nie. Tu meczet powstal z nikąd bez niczyjej zgody, wiec ktos na tym zyskać musiał, do teraz nie wiadomo kto w tej spraie rece maczał.

Kiedy nazwalem władzę lewakamj nie mialem na myśli, czy są oni z lewicy czy z prawicy. Nazwalem ogół jaki oni prezentują.

Mamy niemieckie media, niemieckie markety, nie jesteśmy sprzeawani? Na ich miejscu mogly by stanąć POLSKIE sklepy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drugi Plan - zapewniam Cię , że poza granicami Polski istnieją polskie sklepy. 

 

A co znaczy "lewactwo" według Ciebie ? Bo chyba nie to co naprawdę to słowo znaczy ;)

 

Cytuję: " z jednej strony opłacana budowa gównianych meczetów, a z drugiej strony co się tylko da, sprzedają w ręce niemieckich ścierwojadów!"

 

 

To w końcu finansował to arabski milioner czy polski rząd ? I zapewniam Cię ponownie , że historia religi muzułmańskiej i budowanie meczetów w Polsce sięga jeszcze czasów gdzie bratalismy się z Tatarami......taka nasza historia.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A gdzie ja napisałem że mnie uraziłeś. Jakbyś mnie od złodziei wyzwał, to bym się poczuł urażony. Ja poprostu mam swoje poglądy, ty masz swoje, ktoś inny ma inne. A że nie lubię wszystkich ras i kultur. A no nie lubię. Mam prawo. A trawa to jednak narkotyk. Taki jak faje, alkohol, koka, hera. Może nie taki sam, nie tak szkodliwy, ale jednak narkotyk. Miękki, ale potrafi uzależnić i mózg poryć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka

 

Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji i zacznę od sedna ,czyli art. dot. Super ustawy.

 

Praktycznie identyczna ustawa obowiązuje w Italii, gdzie o tej ustawie zwykli ludzie nawet się nie dowiedzieli. Została przepchnięta w bodajże 2007(dokładnie nie pamiętam,a nie mam czasu szukać), gdy wybuchła afera podsłuchowa w 2011 okazało się ,że o ustawie nikt nie wiedział ponieważ była stworzona do "rzekomej" walki z mafią. Nie chodziło tu tylko o włoską mafię ale też o chińską , która jest już w każdym większym mieście we Włoszech, do tego doszła mafia rosyjska oraz albańska.

Być może idea słuszna tylko,że największe łby włoskiej mafii siedzą w parlamencie. W ten sposób rząd Berlusconiego strzelił sobie w głowę bo komuchy to wykorzystały, wygrywając wybory i przy okazji zakładając wielki kabel Berlusconiemu.

Niby wszystko w porządku tylko,że wyszło przy okazji na jaw ,że podsłuchiwanych jest 38% społeczeństwa.

Byłbym zapomniał o najfajniejszej stronie całej ustawy. Chcesz kupić kartę sim nawet na prepaid to musisz zostawić kopię dowodu osobistego, paszportu bądź innego dokumentu byle nie prawa jazdy.Tak jest do dzisiaj w Italii a każdy kumaty gada szyfrem.

 

W Polsce z niezależnych portali internetowych można się dowiedzieć ,że już jest 35% społeczeństwa na kablu.

 

Także moi drodzy w PL dopiero się zacznie cyrk z podsłuchami,bo mafii i terrorystów w Polsce nie ma, z którymi obecne służby nie dały by rady. Trzeba szukać spokojniejszego miejsca.

 

Co do Waszych dywagacji na temat lewactwa,  czy innego wymysłu ustrojowego to powiem tylko tyle,że po której stronie nie staniecie to w Polsce i tak się nic nie zmieni. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A trawa to jednak narkotyk. Taki jak faje, alkohol, koka, hera. Może nie taki sam, nie tak szkodliwy, ale jednak narkotyk. Miękki, ale potrafi uzależnić i mózg poryć.

Konopie nie są dla wszystkich ale NIE SĄ NARKOTYKIEM !!!! I stawiać ja na tym samym stopniu co alko , koke , here ?!!!

To jest NADUŻYCIE !!!! Piszesz taki bulszit jak byś wogóle wiedzy na ten temat nie miał. Nie po to się spożywa konopie żeby ryło beret. 

Bo to nie jest jej zadaniem i jak powtarza Amba ja też powtórze bo tu nie sposób się z Nią nie zgodzić: "Trawka nie jest dla wszystkich".

 

Cytując prof. Vultaniego: "Uważam , że nie tylko rządzący, ale i społeczeństwo po prostu boi się narkotyków, za który uważa się powszechnie – i błędnie – konopie indyjskie...."

 

Dzielnicowy nie porównujmy konopi do narkotyków bo to jest błędne i tylko uswiadcza resztę społeczeństwa , że tak jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - no tak masz rację , bo idąc dalej tym tokiem rozumowania herbata , kawa , sex , internet a nawet praca jest narkotykiem....tyle , że narkotyk to jest coś co uzależnia zarówno fizycznie jak i psychicznie a z tego co się orientuję konopia uzależnienia fizycznego nie powodują a i psychicznie tylko u ludzi o nie dość mocnej psychice nie radzących sobie bez konopi tak jak bez rzeczy wymienionych powyżej  ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdybyś był muzułmaninem, to tak. Z góry bym ciebie nie lubił. Jako muzułmanin nie pijesz alkoholu, nie palisz trawy, ogólnie bym tobie nie ufał. Szczególnie jak ktoś reprezentuje inną rasę, kulturę, religię. Mam do obcychbspory dystans połączony ze szczyptą rasizmu. Nikogo bym nie zabił za wyznanie czy kolor skóry, ale ogólnie wole ludzi podobnych do mnie i kolorem i brakiem wyznania. Mam prawo. Jeszcze :)

Od 10 lat pracuje z arabem. Tak jak przyjechał do Polski, tak przestał być muzułmaninem :)

Polecam obejrzeć film American history x to zmieni twoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+