Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 100W / LED 60W | Red Poision, Black Cream, Nothern Light, Lowryder


Recommended Posts

Sandman co to za drastyczne decyzje ?;P

Ładnie to wszystko tu u Ciebie wygląda ;) mam nadzieje ze ten lowryder wreszcie ruszy ( trzymam mocno kciuki ^^) , czekam tez na więcej zdj pięknych czerniejacych dam ;) 

P.S. I chciałam zwrócić uwagę ze na forum są nie tylko panowie ;P 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Wybaczcie ale nie dam fot suszu :< ale wyszło 2x słoik 1litrowy oraz jeden 0,5litrowy  mokrego palenia 

koniec konców lowryder nie zakwitł wiec rozwaliłem go na siatce i czekam na wiosne zeby go dac tak na outa, prawie wszystkie rosliny sie zabarwiły na taki kolor jaki miał być

co moge powiedziec o sadzeniu w taki sposób ?

nie polecam robic tak jak ja naprawdę bo rosliny z lepszymi genami i witalnoscia zjadają te słabsze - kiedy mówię że to zły pomysł tak robic mam na mysli to że sadzenie w takich odstępach 8cm jest do kitu sadzenie w 1 ziemi jest dobre naprawdę ale ziemia musi byc głeboka oraz sadzonki przynajmniej 20-25cm od siebie ( ja musisałem tnac liscie itp, nie polecam)

 

nie zamykajcie tego tematu ponieważ myśle ze dam zdjęcia z zycia lowrydera kiedys ( ogólnie całego outa) bedziecie mogli zobaczyc jak toczy sie jego (jej) zycie :)

Wybaczcie błędy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+