Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LowRyder Clasic - Smoke Report


Ronaldo

Recommended Posts

LowRyder Clasic

Breder - Grześ Trawka.org

Uprawiana Indor/outdor - Out

Zapach - Sosnowy. Mimo, ze nie jest az tak bardzo intensywny, to ma ostry wlasnie aromat lesny taki sosenkowy.

Smak- Fajny, taki w miare lekki, dosyc przyjemnie wchodzi do pluc..przy glebszych buchach, czuc posmak takiej czekolady jak by :D mniam :D Ogolnie zadowolony jestem ze smaku - dosyc smaczne palonko.

Dym - Wchodzi bardzo fajnie :) zadko kiedy krztusi, czy drapie. Jest dosyc gesty, czyli taki jak lubie ;) Ogolnie pozytywnie sie zaskoczylem.

Popiół - Ogolnie rzecz biorac, widzialem lepsze popiołki niz ten ;) Lubie jasny, bialy popiol, a ten nie jest taki do konca :wink:

Działanie - Totalny Body Stoned. Indyjka uwala i zamula jednoczesnie. Nic sie totalnie nie chce hehe ale troche malo psychodeliki w tej fazie jest, jak na indyje ;) Moglo by byc tez troche mocniejsze.

Podsumowanie - Moze i to ziółko nie jest najmocniejsze, ale smakiem i dymkiem to troche nadrabia jak dla mnie :D Fajny stafik, ale moglo by dawac wiecej plony, przy takiej mocy ;) Moja ogolna ocena, to 7+

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

JA tam sie nie znam ale zauwazcie, ze jak popiol jest czarny to czesto robi sie z niego taki wegiel ktory zostaje w fifie, nie pali sie i trzeba dlubac, a bialy popiol sam wypada. Mozliwe, ze jak robi sie taki wegiel to staff byl czyms nawozony chemicznym i te zwiazki tak sprawiaja, ze ten wegiel sie robi taki zbity. :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...

Dostawca- wlasny zapas out
Smak dymu/zapach/popiul -tego okreslic nie moge poniewaz roslina nie byla jeszcze do konca dojrzala , a topy nie byly po curringu ani nawet dobrze wysuszone.

Dzialanie:
Dzialanie jest bardzo opuznione po spaleniu duzej metalowej lufy wrocilem do domu z podworka myslac ze nic ta roslina ze mna nie zrobila ale po chwili niezle mi namieszala w glowie. Bardzo przyjemny stan siada typowo na glowe i powieki robia sie ciezkie, w glowie jest myslotok ciagle jakies pomysly i rozmyslenia, chce sie ciagle cos robic dopiero po okolo 30 minut zaczyna sie chciec spac. Czas dzialania okolo 2godziny.
Bardzo fajna roslinka mimo ze palilem nie do konca przygotowana do tego a szkoda.
Moc oceniam na 7.5-8 ale porownuje do ziola z ulicy poniewaz to jest moim pierwszym ktore nalezy z wlasnej produkcji.
Po curringu moze bede edytowal moje przemyslenia ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Pochodzenie-wlasna uprawa out

Zapach-lesny, sosnowy [8/10]

Smak- taki naturalny przyjemny :) [10/10]

Dym-gesty,lagodny dla gardła(roslina suszona 2tyg na strychu)[10/10]

Dzialanie- I tu zaczynaja sie jaja. High byl bardzo przyjemny, rozleniwiajacy , istny chill-out :D. Pojawail sie stopniowo, po spaleniu wiekszej ilosci z kumplami usiadlem wygodnie na kanapie i "rozplynolem sie". Osobiscie nie jaram wiele(raz,dwa na miesiac), ale ta roslinka naprawde roznila sie od ziola dilerskiego. Czulem harmonie z otaczajacym mnie swiatem, bylem w centrum ladu i spokoju ,istne uniesienie duszy :D. Poznije wybralismy sie na spacer po lesie, to bylo niesamowite :). Moglem "poczuc" nature, wszystko robilo na mnie duze wrazenie xD. Gastrofaza byla chyba najwieksza w moim zyciu. Ogolnie bardzo przyejmy high po ktorym wszytsko nabiera glebszego znaczenia :D, polecam dla ludzi ktorzy lubia sie wyluzowac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+