Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 100W / LED 60W | Red Poision, Black Cream, Nothern Light, Lowryder


Recommended Posts

eh jeden plant mi rośnie w górę ostro i nie wiem co mam z nim zrobić już przerosła poziom lamp....... chyba muszę go podwiązać a wtedy zasłoni  innym światło.. jak teraz na to patrzę to sadzenie w 1 ziemi nie jest żadnym problemem. Problemem jest zbyt bliskie posadzenie jednej od drugiej, ja to już głupio zrobiłem 8 cm od krzaka do krzaka.... :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo ponownie  :puff:

Tak sobie myślałem jakby tak ściągnąć z ledów oprawy plastikowe to czy by lepiej świeciły :D i jak się okazało, znacznie lepiej  jest bez opraw  B) myślę że o 30% mocniejsze światło mam teraz z tych ledów.  szkoda że wcześniej nie zrobiłem tego.

Lowryder pokazał na chwilę pąki i dalej nic nie robi z tym, nie wiem co jej odbiło  :Facepalm:  to już pewne że w boxie to ona zostanie najdłużej, okres kwitnienia 5-7 tyg... ta chyba w *upie : D

Red Poisony narazie normalne zielono białe nie ma co pokazywać nawet

 

A oto  jak się powoli black creamy zamieniają w czekoladową piękność ( mam nadzieję że nie będzie aktów rasizmu w boxie)  :excellent:

 

gallery_42017_1523_212707.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+