Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 100W / LED 60W | Red Poision, Black Cream, Nothern Light, Lowryder


Recommended Posts

Pozbyłem się muszek mechanicznie, a wczoraj stała się zła rzecz, przestawiałem boxa i nie zauważyłem jak jeden CFL spadł mi na krzaka i go strasznie spalił przez całą noc : / 

gallery_42017_1523_1202494.jpgPomijając tą stratę ogolnie chyba jest okej ale ten brak miejsca naprawdę przytłacza roślinki nie dają pełnego potencjału ale są zdowe to jest ważne  :mexican:

gallery_42017_1523_1008895.jpggallery_42017_1523_39267.jpg

No to tyle w sumie szkoda tego jednego planta mam nadzieje że jakoś bardzo nie odbije sie to na nim :C

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Keja   :big-joint:

Seba mają na oko miesiąc, miejsca już dawno nie ma zostaje tylko miejsce na górze, najbardziej cierpi Black Cream w lewym rogu ( nawet go nie widać) i środkowa northern light.  A co do tego co napisała Ambasadorka, to możliwe gdyż każda żarówka u mnie praktycznie ma inną barwę, dodatkowo to nie same ledy tylko cfl jeszcze. Ogolnie to wygląda tak, na środku są 2 duże Cfl o barwie zimnej  po prawej ledy o barwie 3500k a po lewej same cfl 2200k może powinienem je zamienić stronami ?

BTW. znalazłem wczoraj opakowanie po Lowryderze i jest napisane auto :x da fuck?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+