Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

@Dzik - z tym szybkim feno to może nie do końca tak jest bo powiem Ci , że obserwuję net i wyłapuję relki z Critical 'em Auto od różnych breederów.

Wychodzi na to , że dzięki Roadrunner 'owi w genach Critical Auto jest jedną z najszybszych odmian auto na rynku.

Relki które oglądałem kończą się między 56 - 70 dniem życia. Rzadko kiedy uprawa wychodzi poza 70ty dzień.

 

I powiem Wam Pany , że odkąd Amnesia opuściła boxa to Critical zwariował  :laugh: i widać ewidętnie szybkie geny w tle.

Zapieprza z dnia na dzień. Liście żółte - usuwane codziennie i chyba faktycznie zmieszcze się w 60ciu kilku dniach.

Dziś dzień życia 61 , włochy w większości pomarańcz- fajnie to wygląda - nie widziałem jeszcze tak fajnych pomarańczowych kłaczków  B)  i Critical powoli będzie opuszczał scenę.....zostawiając miejsce dla nowych automatycznych koleżanek ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - szykuję się na : Auto Purple @ Bulk , Royal Dwarf @ RQS , Auto Afghan @ Bulk , Northern Light Auto @ RQS

To zamówię a na 1wszy rzut polecą Auto Purple i Royal Dwarf  :D

 

@bart85 - pewnie  B)

 

@seba - też o tym myślałem , ale rosjanki juz miałem kilka razy a ciekawią mnie inne odmiany ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scorp twoj critical rozni wlasnie sie od tych Gorylowych ze odziedziczyl znacznie geny Criticala ktory jest sativa majac orginalne pechy z Dinafem gdy robilem te kule roslina ktora zostala dawca pylku miala wlasnie te cechy dluzej zakwitala i miala piekne dlugie satiwowe liscie moge dodac jeszcze ze rosliny wysiane z jednej paki nosily roznorodne pheno.Napewno bedziesz bardziej zadowolony bo rosliny ktore odziedziczaly po Roadrunerze byly sredniej jakosci suszem z wieksza liczba lisci i krepym wygladzie.Pozdro i :malina:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, Dzięki za komentarze i dobre słowo :D
Niestety, albo stety Critical kończy sie jutro. Teście przyjeżdżają w poniedziałek na Święta i chcąc nie chcąc musze go ściąć.
Obawiam się że to za szybko no ale wyjścia "nie budjet" ;)
Będzie to 65 lub 66 dzień życia. Jak będzie lajtowy w działaniu- to trudno. Po MORDERCZEJ Amnesi może być coś lekkiego ;)
Pestki na następny Grow jeszcze nie dotarły.....Święta idą i wszystko się opóźnia.
Dlatego narazie na waciki poszedł kolejny Critical od Smaka :D
Rzuciłem jeszcze jedną pestke ale nie wiem co to....Miała być LaDiva x Pure auto też od Smaka ale nie mam pewności bo miałem jeszcze jakiegoś Rega i sam nie wiem co dałem.
Jutro ostatni up w temacie z fotkami i wagą mokrego.
Dzięki Wszystkim i do jutra :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+