Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 66W / LED 46W | Pandora x AK47 x Amnesia x Critical (Auto)


Recommended Posts

@Miś - święte słowa :) nic dodać , nic ująć

@Adi - też bym chciał , ale powiem Ci szczerze , że wątpie by się boojneła....o wiele za długo to trwa.Ale cza być dobrej myśli , chociaż jeszcze przez te parę dni :)

@itaka - korzeń już mocno siedzi , więc nie chce jej "tykać". Zostawie ją jeszcze przez te kilka dni.

 

Bo na następny grow jest inny zamysł.....planuje posadzić dwie inne odmiany auto.

Jedna to AMNESIA AUTO @ KERA SEEDS i CRITICAL AUTO @ Smaku.

W oddzielnych małych donicach typu Nirvana® Root Pouches o poj. 3,8l każda. I tylko na LED'ach , co prawda innych bo zamówiłem nowy panel ;)

W sam raz jak dla mnie : SunSpect 180W Full Spectrum , teraz tylko czekam aż panelik dotrze w moje łapy :P

i lecimy dalej :fly:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pandora chyba usłyszała wczoraj jak mówię , że pójdzie do wora za kilka dni.........i się w końcu ruszyła :)

 Od wczoraj jest większy przyrost niż przez ostatnie 4 dni. A już się napaliłem na nowy Grow ;)

Zobaczymy...może dam ją na balkon a jak wiedzie panel , doniczki i ziemia to ruszę z nasępnym w boxie ?....hmmmm

teraz mam dylemat  :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+