Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 66W / LED 46W | Pandora x AK47 x Amnesia x Critical (Auto)


Recommended Posts

@esweed to tanie chińczyki z diodami 0,1w zakupione na eBay'u (UK'owskim) na gwint e27. Jedna ma 800 diod a druga 500 czerwone i niebieskie diody ze znaczną przewagą czerwonych. Ta większa kosztowała ok. 100 a mniejsza ok. 70 zetek , więc sam widzisz , że koszt żaden  :)

Gdy dorzuciłem im troszkę CFL'ek to moge powiedzieć , że jakoś dają radę.

Planuje zakupić coś innego (zaciekawił mnie fajny panelik na tym samym eBay'u) , ale to może gdzieś na jesień zimę ;)

 

@Evilumsek - Dziękóweczka  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bio akurat ta odmiana to jest od Dre.Ad.Lockers rozdalem te pestki bo przez najblizszy czas ich nie wysieje a szkoda by sie zmarnowaly :D

 

Scorp bardzo milo ze sadzisz ta akurat odmiane wczoraj rozmawialem z Dre.Ad.lockersem i tez bedzie zagladal i sprawdzal jak to bedzie szlo.Fajnie ze sa ludzie ktorzy pokazuja co te nasze rosliny potrafia i to ze niektore firmowki moga im korzenie lizac hehehe.Szkoda ze tak malo jest takich ludzi jak Ty i Dzik przes te kilka lat od kiedy jestem tu na forum rozdalem jakas setke nasion a dopiero wy jako pierwsi wywiazaliscie sie ze obietnicy pokazania tych roslin z owych nasion za co bardzo dziekuje, zawsze mozecie liczyc na jakies nowinki z mojej strony.Peace :D

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+