Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 66W / LED 46W | Pandora x AK47 x Amnesia x Critical (Auto)


Recommended Posts

Spokojnie kazda roślina inna ;) Scrop na przyszłośc polecam Ci  wysadzic sobie jakies nasionka extra Dzieki temu przy wadliwym nasionku nie traccisz czasu na kolejne kiełkowanie. Ale ta dziewczyna jeszcze wam pokaże :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomyślałem , że dam jakąś fotkę jak to teraz wygląda....ogólnie bida......choć może jeszcze nadrobi.

Dopiero 8smy dzionek jej pyknął.....ale wygląda słaabo jak na mój gust.

 

Oficjalnie czekam jeszcze tydzień. Jak się konkretnie nie weźmie za siebie to czeka ją rychły zgon ;)

Zobaczymy co będzie.

 

Dzień 8

 

8.1

8

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No , Pandora trochę odbija się od dna ;)

Mimo , że mija jej 11 dzień to wyglądem jest opóźniona o dobre 3-4 dni. Oprócz tego drobne liście , więc jest spore ryzyko , że będzie karzeł.

 

No zobaczymy co to będzie. Mimo wszystkich problemów jakie mi sprawiła z chęcią pociągnął bym ją do końca.

Jak tylko da mi okazję ;)

A jak będzie dalej robiła fochy to niech uważa bo plany na następny grow już są   :P

 

Narazie bez fotek.....bo nie ma się czym chwalić :laugh:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jednak dam śladową ilość fotek....przynajmniej będzie się z czego pośmiać.

Chociaż wolał bym się uśmiechać na jej widok ;)

 

Pandora nie daje rady jak na razie. Przyczyny nie znam. Wszystko wydaje się być OKo ( mam na myśli warunki ), temp. wilg.

wszystko w normie. Myśle , że trafiłem na jakąś wariację genetyczną. Jest karzełek , ma 12 dni wygląda na 7 , a poza tym liście się dziwnie kształtują.....czekam do końca miesiąca. Czyli ma około tygodnia by trochę nadrobić.....bo narazie szkoda czasu i prądu na nią.

 

Dzień 12

 

 

gallery_3712_1371_1013526.jpggallery_3712_1371_1842356.jpggallery_3712_1371_87743.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+