Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 66W / LED 46W | Pandora x AK47 x Amnesia x Critical (Auto)


Recommended Posts

@itaka & Dzik - też się nad tym zastanawiałem  :blink: 
Kolor liści jest trochę przekłamany na zdjęciach i nie oddaje w pełni tego co jest faktycznie.
Codziennie ucinam żółknące w dolnych partiach wiatrki , więc niby w porzadku z azotem a jednak te objawy ewidętnie pokazują nadmiar azotu.
Co więcej nie stosowalem żadnego nawozu na weg a na flo zaledwie 3razy.
Przez ostatnie 4 podlania leci sama odstana woda.
No zobaczymy. Pachnie pięknie , sypie cukrem az błyszczy  ;)
Może ścinka będzie szybciej niż planowałem ? Jak pisałem wyżej poczekamy zobaczymy  :)
Jutro up z fotkami , więc będzie troche łatwiej coś dojżeć co mogło by pomóc w diagnozie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@DonMefedron - powodzonka :)

 

Nadszedł czas na up. Dokładnie dziś mija ( po dokładnym przeliczniu )  58smy dzień życia panny.

Sytuacja analizowana na okrągło od wczoraj. Pistile w 80% rdza , a trichomy w 85% mleko , 10%miodowych , reszta jest pomiędzy mleko a przeźroczyste.

Nie do końca wiem co robić , bo panna nie spoochła za bardzo a już dojrzała... :blink: Nie chce kompletnej zamooły i nie wiem czy jest sens czekać aż reszta pistli zbrązowieje i większość trichomów zrobi się na miód.

Jak widać Pandora zaskakuje do końca i mimo , że powinienem ją jeszcze po3mać to w jej przypadku chyba nie ma na co czekać.

 

Dzień58

 

 

gallery_3712_1371_1793047.jpggallery_3712_1371_838530.jpggallery_3712_1371_369775.jpggallery_3712_1371_2068118.jpggallery_3712_1371_138733.jpg

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik - Dzięki :)

@Miś - no właśnie fotki nie oddają prawdy :) Zobaczę jeszcze dwa dni. Ale coś mi mówi , że więcej nie pociągnie.

Tak czy siak nie spodziewam się po niej sensownego plonu. Między 10 a 15 to max co może z niej być. No nic , może chociaż będzie zacna w paleniu ;) Bo zapach jest powalający  :excellent:

 

Już w głowie następny grow  :D

Może jak rusze za 2-3 dni to się wyrobię do końca roku ?

Planuję tym razem dać dwa automaty. W mniejszych doniczkach typu Nirvana® Root Pouches po 4l każda.

Polecę z Amnesia od Kera Seeds i Critical od Smaka po rodzicach z Dinafem. No i na nowym LEDzie  B) hehehe

Tak że nie załamuję rąk tylko jak by co za dwa dni :harvest:  i lecimy dalej :)

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+