Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 66W / LED 46W | Pandora x AK47 x Amnesia x Critical (Auto)


Recommended Posts

@Dzik - jak dla mnie to już całkiem normalnie wygląda :)

Po łamaniu zrobił się z niej zygzak , więc dlatego jest tak rozkrzaczona :) Gdybym jej nie złamał to już jakiś czas temu była by wyższa od poprzedniej AKaczki a tamta była prawie na styk.

 

Pandora jest kompletnie inna od moich ostatnich roślin. Co mnie bardzo cieszy :), Fajnie czasem mieć coś co będzie kompletnie odbiegało od kilku dotychczasowych upraw , mimo tego samego oświetlenia :D  które postanowiłem zostawić do końca.

 

Teraz już robi całkiem fajne topki , dużo się szroni i świetnie pachnie. Ma grubą , mocną łodygę i wielkie wiatraki.

Mimo mocnego związania , łamania ; ciągle idzie do przodu :) Przypomne że jest w 12l misce gdzie korzenie są przy każdej drenażowej dziurce których zrobiłem kilkadziesiąt :)

 

Ciesze się , że ją zostawiłem przy życiu bo teraz ewidętnie mi się odwdzięcza  :excellent:

 

Następny up z fotkami w poniedziałek :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czas na up  B)

Wczoraj usunąłem dwa odrosty z niewydarzonymi "topkami" z których nawet popcorn by był mały :)

Reszta zostaje do końca bez zmian...mam nadzieje ;)

Pandorcia kwitnie , pachnie i jest duża jak na moje warunki to trochę za duża. Obecnie podlewana mniej więcej co 3 dni.

2 podlania sama woda , 3cie woda + nawóz i tak w kółko.

Podejrzewam , że jeszcze z miesiąc pociągnie (zdjęcia z dnia 53)

 

Dzień53

 

gallery_3712_1371_1104295.jpggallery_3712_1371_726783.jpggallery_3712_1371_857212.jpggallery_3712_1371_699783.jpggallery_3712_1371_1188661.jpggallery_3712_1371_171090.jpggallery_3712_1371_572867.jpggallery_3712_1371_35382.jpg

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś - pewnie nie ma co panikować :) ale powiem Ci , że dziwnie to wygląda. Nie widziałem żeby pistile tak szybko rdzewiały.

Wygląda jakby za wszelką cenę Pandora chciała skończyć swoj żywot. Ucinam coraz więcej żółknących wiatraków , kwiaty jakoś specjalnie nie poochną no i te pistile w 70% rdzawe. Co prawda obsypała się już żywicą.....ale niech mi tu nie kończy jeszcze bo planowałem ja 3mać co najmniej do początku listopada.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+