Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CDM 630W | OG Kush, Critical Jack, Pineapple Chunk, Blue Satellite #2.2, Sweet Tooth #3 x Flo


Recommended Posts

Z tego co piszesz nie wynika ze robisz oprysk na wszystkich roślinach, a powinieneś. Jak jest szkodnik w takim małym pomieszczeniu to nie wierz że jest na pojedynczych roślinach. Wszystkie musisz "leczyć". Tylko chemia raczej w grę wchodzi. Ja mam na oucie ale się nie przejmuję, roślina sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oprysku nie zrobie bo rownie dobrze moglbym wyrzucic planty do smietnika  ... no chyba, ze robilbym komerche. Rekawiczka-myjka do ciala i smaruje liscie i lodygi  :puff:   I tylko te panie gdzie znajde te skunksy.

 

Tak jak pisze Bio ... pier****c przedziorki ... damy rade  ^_^

 

 

.... chyba  :blink:

 

:D

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lazania to co ja mam to organika ale mimo tego pisze nie dawac na topy ... innej opcji nie widze niz to wcieranie, najlepiej by bylo kupic szczep phytoseiulus persimilis ale niestety w UK nie znalazlem, sa w USA, a w PL na zamowienie. Tak jak pisze Scorp - bede z nimi walczyl na biezaco, zostalo 4-5 tygodni, klony dojda szybciej.

 

Pzdr  :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja bym probowal z wilgotnoscia jeszcze. rosliny maja dużo miejsca nie jest zbyt gesto i kwiatow tez jeszcze gestych nie nabudowaly, wiec z pleśnią nie powinno być problemu, tak uważam.

ja walczyłem z tym scierwem na dużą skale i chemia. miałem je na dziesiątkach tysięcy na ozdobnych. po trudnej walce i wielu dniach powiedzmy ze zaleczylem to. ważne jest to żeby dzialac na każdym froncie. te male pajaczki sa wszędzie, w boxie na lampach itd. rosliny masz silne wiec powinny sobie z nim poradzić. pamiętaj po uprawie żeby odkazić box i wszystko, ziemie tez wymien.

biologiczna ochrona jest super, miałem do cznienia, ale nigdy nie stosowałem.

trzymam kciuki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

 

Dzien 71 [weg 25, flo 46] 

 

 

Dwie panie, ktore potraktowalem preparatem na przedziorki maja sie dobrze - od tygodnia nie zauwazylem tam zadnego zycia. Z dwoch nowych ognisk pozostal tylko zarazony klon - na przelomie tygodnia znalazlem raptem 3-4 robale, a druga pani po niedzielnym fryzjerze czysta do dzis. Zarazony klon juz ma mleczne 90% trichomow wiec wydaje mi sie, ze max 2 tygle i bedzie  :harvest:  Parametry w normie, ostatnie trzy podlania dawalem pelna dawke top maxa i blooma i ku mojemu zaskoczeniu zauwazylem znaczaca poprawe, jutro panie z biotabsami dostana po litrze z dodatkiem orgatrexu i bactrexu. Zaczynaja puchnac ... jedynie dwie kobitki, ktore ogolilem doszczetnie i wysmarowalem tym smc sa spowolnione.

 

 

gallery_42276_1303_1480997.jpg

 

 

 

gallery_42276_1303_1423645.jpg

 

 

Pzdr  :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+