Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CDM 630W | OG Kush, Critical Jack, Pineapple Chunk, Blue Satellite #2.2, Sweet Tooth #3 x Flo


Recommended Posts

Dlaczego lejesz Nie odstana? Przecież producent wyraźnie zaleca lanie odstanej wody, to znaczy wszystkie możliwe źródła o podlewaniu mówią żeby dać jej odstac z wielu powódow :P

Wyglądają fajnie :D

Z tym ze stanęły to chyba normalne bo teraz jeszcze roślina skupia się na budowaniu systemu korzeniewego

Kibicuje i sledze :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

skoro ja pije z kranu to i moje roslinki moga :) inna sprawa to moja "odstana" kranowa ma ph ok 8 ... co do zalecen producenta Biotabs podaje tylko aby uzywac wody z kranu, a nie odstanej przez 24h wody z kranu  :zen:

 

stanely z szoku ... korzenie musialy ogarnac czacze, ze maja wiecej miejsca  :D

 

dzieki Evil  :piwo:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tez tak myślę że musiały się rozsciasc :D :D a z odstana kranowka ogólnie chodziło mi o to ze na niektóre rośliny to nie robi różnicy ale podobno mj jest jedną z tych silnych ale wrażliwych roślin a odostanie wody da ci lepsza temperaturę do podlewania i podobno trochę zmniejszy zawartość różnych ustrojstw. W sumie nie wiem czy to prawda ale dużo kwiatów nie lubi zimnej wody :P

Edit:

Zwracam honor nie wiem co mi się ubzduralo ze w biotabsach tez zalecają odstana :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Emes84 Najlepiej jakbys kupił baniak na wode ze 100L. Rozmawiałem z producentem Biotabs'ów i zalecał wode przynajmniej 24h odstana. Jak masz mocno chlorowana wode może to żle płynąc na rosliny. Temperatura wody do podlania 22-25 stopni. Ja podlewam zawsze zara po zapaleniu sie swiatła.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzien 18

 

topping + oprysk boom boom'em

 

med_gallery_42276_1303_620965.jpg

med_gallery_42276_1303_345117.jpg

 

cos od przesadzenia slabo ida za to strasznie gesto ... jeden z ogk ma nisymetryczne rozgalezienia ale zgaduje, ze to geny  :sleep:

 

mam nadzieje tylko, ze nic nie spierdolilem :laugh:

 

w zaleznosci kiedy klony wypelnia donice korzeniami - przesadzam do docelowych, dam im 3 dni i flo ... mam ndzieje, ze max w 25 dniu :)

 

 

:peace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+