Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CDM 630W | OG Kush, Critical Jack, Pineapple Chunk, Blue Satellite #2.2, Sweet Tooth #3 x Flo


Recommended Posts

Emes84 wydaje mi się że ten klon bedzie szybciej glotowy :) Bedziesz miał troche smakołyków ale czuje lekki niedosyt! W tych pustych przestrzeniach powinny być tłuste topy :P

 

ps. Patent z ksiażkami też stosowałem nie raz  ale uważaj żeby nie zalać. :D

 

Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oby oby - im szybciej tym lepiej, a on juz i tak zaczal kwitnac na wegu  :laugh:

 

Bio kolego uwierz mi, ze chcialbym zeby to wygladalo tak jak u Ciebie chociaz w 50% :) pamietaj jednak, ze to moj drugi gl i ja wciaz sie ucze :P wysokosc klonow jest przerazajaco polsmieszna ... niestety wciaz popelniam szkolne bledy ale tez wyciagam wnioski :)

 

z uprawy na uprawe bedzie lepiej  :big-joint:

 

Milej niedzieli  :blant:

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najważniejsza jest doswiadczenie jakie sie zdobywa z uprawy na uprawe! Tez w swojej karierze popełniałem błedy to mniejsze to wieksze. Czasami zawodziła genetyka jak np. Money maker (orginal master kush) od strain hunters gdzie mialem 40 roslin w doniczkach 7,5l na nawozach advance nutriens i jak dobrze pamietam  metodą scrog i dziewczyny dały 555gr wyszlo srednio 14 gram z krzaka co bylo dla mnie wielką porażką i długo mi to spokoju nie dawało :) Materiał był kozacki duzo osob sie niem zachwycało ale wagowo miało byc 2 razy tyle :P Kto nie popełnia błędów ten sie nie uczy! 

     Spróbuj sobie następnyego growa w kokosie(mozesz dodac z 30% ziemi i oczywiście perlit  albo granulat ceramiczny) na Biotabsach z bat guano + boom boom on tez duzo daje roslinom.

ps. Nie za dużo liści im poobrywałes? bo niektóre to  straszne golasy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwsza z lewej i z prawej tylko ogolone doszczetnie ze wzgledu na przedziorki no i na fakt, ze ten smc strasznie popalil im liscie :sleep:  kokos to chyba jeszcze dla mne za wysoka poprzeczka ... ale zapamietalem co pisales o swoim jamajskim ziomku - bede chcial sprobowac plagronu bat mix + 30% perlitu  ;)

 

no i chyba sie porwe na jedna odmiane, beda airpoty i mam nadzieje na siatke  :excellentp:

 

 

marzy mi sie lasek kutaskow  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hahahaha bez takich tekstów :D Ja w tym growlogu ze smakami Smaka uzyłem jakieś mieszanki Bat special (nie bylo plargonu) ale wydaje mi sie ze sadzonki były za małe na takie podłoże bo było napisane że nie nadaje sie dla małych roslin i moze dlatego tak powoli rosly na początku. Wiec zapamietaj moja rade i do takich nawożonych mieszanek najlepiej przygotowac sobie sadzonki w 0,5l kubkach. spokojnie moga rosnac w takich 2 tygi wtedy korzenie ladnie sie rozrosną i nie ma stersu że cos sie stanie z korzonkami po przesadzeniu  do takiego podłoża.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzis testujemy nowy produkt:


 


 


 


 


JDWEB.jpg


 


 


 


 


 


 


Wszystkie panie dostaly full papu :)


 


 


 


Bio chyba sie nie myliles i za tydzien klony pojda pod noz  B)


 


 


Satelita


 


gallery_42276_1303_2378193.jpg


 


 


 


Sweet Tooth x Flo


 


gallery_42276_1303_3499844.jpg


 


 


 


Spieszno mi trochu bo nie ma co palic  :D


 


 


... znalazlem tez trzyglowego potworka


 


gallery_42276_1303_523395.jpg


 


 


 



 


 


 


:zmiazdzony:


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+