Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 104W | AK-47 Auto


Recommended Posts

witam, podrzucam parę fotek, wydaje mi się ze panna rośnie bardzo fajnie, pije strasznie dużo wody, temperatura ponad 30 stopni. nawozy raz w tygodniu, oby tylko zaczęła puchnąc żeby nie wyszedł popcorn,:) póki co  do przodu. jak sadzicie będzie coś pozytywnego z tego ?

 

 

Aa

Bb

Cc

Dd

Ee

Ff

Gg

 

 

 

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, mi także zaczyna się podobać z dnia na dzień coraz bardziej. dziś dostała dawkę nawozów i następna dawka w przyszłym tygodniu, trochę mnie martwi bo pachnie strasznie delikatnie,ale zaczyna się szronic, bobki powolutku staja się większe, oby jeszcze wyrosły :) dziś dzień 38 także jeszcze trochę ma czasu, widzę ze powoli zaczyna nadchodzić jesień :) powolutku dolne liście zaczynają żółknąc i odpadać, producent podawał ze roślinka będzie mieć wymiar od 40 do 60 cm , moja panna wyrosła już do 70 cm :) dobrze ze zapas miejsca w boxie :) i tak sobie rozmyślam, dobrze ze nie wsadziłem tam dwóch roślinek bo jedna ledwo co tam się wciska :) no i lecimy dalej do przodu i oby bylo co po palic i  zeby udało sie zdobyć range growera :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam, pora na małego upa :) dziś dzień ok 43, panna na spokojnie sobie rośnie, wydaje mi się ze wszystko jest ok, pachnie delikatnie ale bardzo ładnie, wody pije strasznie dużo. nawozy daje raz w tygodniu bo coś mam wrażenie ze nie za bardzo jej się podoba nawożenie, topki są coraz ładniejsze oby tylko spuchły trochę :) no i kilka fotek :)

 

11

22

33

44

55

66

 

pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+