Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Super Skunk AF


prządło

Recommended Posts

Witam. Przedstawiam wam moje 8-dniowe roślinki. Odmiana to super skunk autoflow feminizowane.

 

 

 

post-42682-0-91361800-1429708608_thumb.j post-42682-0-34281200-1429708629_thumb.j

 

 

Są podlewane raz dziennie szklanką wody, słońce mają dopiero tak od 2-3 dni bo kiepska pogoda była. Na początku rosły sobie w domku na parapecie a teraz są wystawiane a na noc chowane do środka.

 

Myślę żeby zacząć je nawozić, bo coś malutkie są jak na 8 dni.

 

Przesadzać ich nie będzie trzeba bo są w dużych donicach (chyba 10-litrowe)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do gruntu nie ma sensu skoro donice takie duże, więc zostaną w nich aż do zbiorów. A jak z tym biobizzem? Bo widzę tu spory wybór w necie.

 

A roślinki sobie powoli rosną, właściwie to nie wiem czy rosną bo od paru dni wyglądają tak samo.

 

dzień 8-smy

 

dzień 8-smy

 
 
będę zamawiał jeden z tych dwóch zestawów
 
 
 
Mógłby ktoś doradzić jak z podlewaniem? Mam wrażenie że ta szklanka wody dziennie to trochę za dużo. Czy to możliwe że tak wolno rosną przez to? Ziemia zawsze jest taka troche wilgotna, 100% suchej jeszcze chyba nie miały ani razu.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Podlewaj raz albo 2 razy w tygodniu nie wiecej. Biohumus od 2go tygodnia zacznij, co drugie podlanie -na poczatek polowe zalecanej dawki. Tak jak napisal kolega wyzej dosyp ziemi po najnizsze listki. Pamietaj ze lepiej jest przesuszyc niz przelac wiec codzienne podlewanie dazy jedynie do gnicia korzeni. Na poczatku rozkorzenia sie i potem zauwazysz znaczny wzrost wiec poki co nir martw sie ich wielkoscia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+