Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 46W | AK47 Auto


Recommended Posts

Dzień 15 !

 

Ema wszystkim! dzisiaj wbija piętnastak roślinki

 

Martwię się trochę bo niektóre liście zaczęły się lekko zwijać, a raptem dwa listki są odrobinkę żółte na samym końcu

Wydaję mi się że potrzeba trochę więcej wilgoci. Co myślicie?

Kiedy zaczynać lst ?

 

 

a tu maluszek 

 

 

gallery_42556_1094_328867.jpg

 

 

gallery_42556_1094_964843.jpg

 

gallery_42556_1094_1573576.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 18

 

Siemaneczko, mamy już 18 dzień od kiełka.

 

Ale jest źle. Nie wiem co się dzieje z roślinką, nie dawałem na razie żadnych nawozów tylko woda, temperatura w boxie 26stopni a dolne liście żółkną i kruszą się...

JAK JĄ ODRATOWAĆ ?

Roślina musi mieć jakieś niedobory

Gdyby działo się coś takiego z 2tyg przed ścinką to bym się nie martwił, ale to jest 18 dzień....

W dodatku jest malutka...

 

gallery_42556_1094_1508435.jpg

 

gallery_42556_1094_1108815.jpg

 

gallery_42556_1094_913513.jpg

 

gallery_42556_1094_767437.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

A czemu nie moze swiecic 24/0  pewnie ze moze choc ja tez stosuje gdy w boksie sa same afy foto 18/6. Gen ruderalis wystepuje u naturalnie wystepujacych na polnocy konopi gdzie latem slonce wcale nie zachodzi.Pozdr!

 

Popieram, nie szkodzi 24/0 chodź 20/4 cześciej ludzie stosują przy automatach sam miałem auto w tym systemie i ładnie szło :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na 24/0 jestem można powiedzieć zmuszony ponieważ nie mam programatora czasowego, ale nie martwię się o FP

Problemem jest na razie żółknięcie rośliny... cały czas podlewałem oazą (niby miała mieć 6.5Ph) jak widać nie ma

Zmieniam wodę na kilku dniową kranówę. Myślicie że uda się ją uratować ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe powinno pomóc, sama woda mineralna także ma w sobie minerały jak jej nazwa mówi i to że ma pH odpowiednie to nie znaczy że jej skłąd jest dobry dla roślin.

Przestaw się na samą kranówę odstaną minimum 24h, jeżeli inne roślinki w domu od podlewania taką wodą Ci nie zdechły to i konopie też dadzą radę :big-joint:

Poza tym stać Cie na wodę a na komplet nawozów za 40zł już nie ? Dziwne rozumowanie, przecież jedna roślina spokojnie wypije 50L wody przez swoje życie. To daje 50zł za samą wodę...

 

Poza tym już dawno pisałem Ci o wodzie z kranu.

 

Podaj także jaka wilgotność w boxie ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałeś racje z ta kranowka. Odnośnie zestawu tych nawozów to już zamówiony razem z programatorem czasowym i stacja pogodowa. We wtorek/środe raczej już wszystko bd miał wtedy dopiero bd mógł sprawdzić wilgotność. A z ta Oaza to wiesz jak jest, chciałem dobrze a wyszło jak zawsze... Juz nie bd lał "specjalistycznej wody do konopii" >.<

Dzięki trochę podniosles mnie na duchu, roslinke pewnie też :D

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 22

 

Roślinka wróciła do żywych! 21 kwietnia pierwszy raz podlałem wodą z nawozem i już po paru godzinach było widać efekty.

ogólnie roślinka wygląda dużo lepiej, ale tak jak być powinno chyba już nie będzie ;/

FP ustawiłem 18/6

temperatura w boxie 26stopni 

wilgotność 54%

Nie wiem czy robić LST, marysia jest po przejściach

 

Uwagi pozytywne i negatywne zawsze mile widziane !

 

Anonymous

Wielkie dzięki za pomoc! leje 2ml nawozu na litr wody (z kranu) i jest na prawdę ładnie :) nie myślałem że plancik z tego wyjdzie. jeszcze raz dzieki!  :big-joint:

 

foteczki

gallery_42556_1094_1589886.jpg

 

gallery_42556_1094_131287.jpg

 

gallery_42556_1094_761646.jpg

 

gallery_42556_1094_1445746.jpg

 

Pzdr ! 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+