Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 46W | AK47 Auto


Recommended Posts

:offtopic:

Smak ku**a weź mnie nie irytuj... cały czas przypieprzasz się do moich poleceń biobizza (dziś widzę już z 3 post taki)...

Nic sam teraz nie dodałeś prócz offtopu !

Już Ci pisałem że to polecam bo jest to zestaw tani i bio (40zł), jak ktoś chce dobrą organikę to musi wydać 150zł na zestaw BioTabsa.

 

A może lepiej niech jedzie na tym co miał wcześniej ? :laugh:

Nawozy: florovit uniwersalny (weg), planton k (flo)

 

 

 

Także smaku zbastuj i jak twierdzisz że źle doradzam to nie tylko krytykuj ale i napisz co Ty polecisz....

 

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie irytuj sie tak panie Anonymous ja wyrazam swoje zdanie i swoja opinie i nie robie tego interesownie i razi mnie jak na tych nawozach rosliny sa marne na flo i ogolnie choruja.Polecalem rowniez na forum organiki moze nie tanie ale czy tanie znaczy dobre i nie wchodze wam w interes bo czasem ma czlowiek takie wrazenie ... ale ja wam nie zazdroszcze robcie kase na czym chcecie a ja chce widziec wiecej ladnych roslin a nie zblokowanych i zabiedzonych i mam swoje zdanie ale widze ze jesli ktos  ma inne zdanie niz wy to juz nie pasuje po co jest forum po to by wymieniac wiedze a wy offtopu nie uzywacie piszac caly czas ze dobry tani to ja tu napisze  kolego ktory robisz ten GL polecam Tobie inne nawozy organiczne bo tej na moje oko i to co widze w relacjach nie tylko na tym forum jest marne i proponuje kupic nawozy Atami z serii Ata organic lub na jamajce rozlewaja w male butelki nawozy od Advanced Nutrients jesli nie stac Cie na wieksze opakowania i starcza tobie na dwa growy z czterema roslinami polecam Iguana Grow i Bloom oraz Nirvane jako stymulator kwitnienia.Dokoncz ten gl na tych nawozach zacznij nowy na tytch ktore polecilem a zobaczysz roznice i powiesz ze Smaku mial racje jesli sie myle to ch*j mi w du*e i kotwica w plecy. I zbastowalem i nic nikomu wiecej nie napisze o tych nawozach kazdy niech ma swoje zdanie bo ja swojego nie moge miec bo mnie zbanuja i nie bede mogl wam sie pochwalic jak moga rosliny rosnac na czyms innym.Zyjcie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stojac z boku jako obserwator moge stwierdzic ze niedziwie sie reakcji Anonymusa na opinie Smaka gdyz porady stosowania biobizza trafiaja do osob niedoswiadczonych i efektywnosci niemozna zobaczyc w 100% gdyz jesi za duzo pomylek w podstawowym prowadzeniu upraw. Napewno sa nawozy lepsze ktore sa warte wiekszej uwagi ale to na nastepny "step". Kazdy ma swoje zdanie i warto je wypowiedziec. Zawsze moze wyjsc z tego cos dobrego :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 28

 

dzisiaj postanowiłem zrobić kolejnego up'a.

 

dalej leje nawóz na weg ( 2ml na litr wody )

 

temp 27stopni

wilg 46%

 

zglebowałem ją odrobinę

 

niestety nadal troszkę chorowita :/

 

wszelkie opinie jak zawsze mile widziane ! pozdro  :big-joint:

 

fotki

 

gallery_42556_1094_592248.jpg

gallery_42556_1094_1042945.jpg

gallery_42556_1094_321708.jpg

 

 

czy dobrze mi się wydaję? zakwita już?

kiedy zacząć lac nawóz na flo?

 

gallery_42556_1094_36505.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlałem przed chwila już na flo. hmm.. ta gleba którą podałem zakładając gl była przed przesadzeniem do większej donicy (czyli do 12-13 dnia)

U ojca znalazłem jakąś ziemie, przypuszczałem że będzie lepsza niż ta którą miałem, była pulchna i był perlit

Myślałem mi się że nawóz ten będzie  regulował ph, jednak występuje to tylko w zestawie biotabs

Za dużo tych przypuszczeń,  zajeb**** trochę z tym ph 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+