Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Kolejny się pali do wycinania liści.

Będę cały czas twardo stał przy swoim. Moim zdaniem wycinanie nie ma sensu bo w końcowej fazie życia roślinka pobiera z liści pokarm i sama je uśmierca. Wycinaj tylko żółte i uschnięte liście. Tym bardziej, że masz automata. Po co chcesz go stresować?

Natura zrobi swoje, pozwól jej rosnąć 

A tak po za tym to miód malina 

  :malina:

Pozdro  :big-joint:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

liście poobcinałem te lipne tylko i te co najwięcej zasłaniały, po obniżeniu paneli krzak zaczął fajnie puchnąć :D jutro wrzucę foty.  Zakupiłem  dziś dwie pestki  royal dwarf auto ,quick one auto mam plan wrzucić je do boxa na 2 , 3 ty i na balkon czy to dobry pomysł czy lepiej je zostawić w boxie  ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

liście poobcinałem te lipne tylko i te co najwięcej zasłaniały, po obniżeniu paneli krzak zaczął fajnie puchnąć :D jutro wrzucę foty.  Zakupiłem  dziś dwie pestki  royal dwarf auto ,quick one auto mam plan wrzucić je do boxa na 2 , 3 ty i na balkon czy to dobry pomysł czy lepiej je zostawić w boxie  ? :D

 

Jeśli nie boisz się temperatury w boxie latem to zostawiaj. Jeśli balkon masz od strony południowej to mogą zostać na balkonie. A najlepiej jakbyś znalazł jakąś polankę, gdzie w dzień jest dużo słońca i tam je wywalił :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

myślałem wrzucić je n a 2 ,3 tyg do boxa za niedługo będzie miejsce  gdy zetnę Jacka ,ewentualnie 1 zostawić w boxie  a 2 na balkon do pozostałych panienek :) zobaczy się może jeszcze do kupię jakieś ziarna,  z polanką nie ma opcji w NL ciężko o takie miejsce tym bardziej w centrum  :) dziś quick one wygrzebał się z ziemi, royal dwarf przed chwilą trafił do ziemi bo się nieco grzebał z kiełkowaniem, donice 10L ziemia pokon jakaś droższa niby dobra   :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+