Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tam jest chu***a trawa, bo za dużo wilgoci w powietrzu jest non stop :D idziesz po towar i zawsze mokry dostajesz, dlatego wszyscy z tytoniem go na Jamajce mieszają, bo inaczej by nie dało rady tego spalić ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam szyki UP dwa dni po HST :) OKRES REGENERACJI :)dzien numer 16 :S5:

 

Po moim debiucie z fimingiem i topingiem bylem ciekaw konsekwencji jakie zostawia na plantach minelo 48 godzin i jest tak

med_gallery_42357_984_820324.jpgmed_gallery_42357_984_58735.jpg

 

Mysle ze jest dobrze zdrowo i zielono :) nie zauwazylem wogole jakiejs roznicy w rozwoju roslin oczywiscie poza struktura rzecz jasna. pierwszy raz probuje ashati i po leciutkim oprysku (0.5ml/l) bodajze w dniu 12 dniu powtorzylem go zaraz po HST ale tylko w miejcach ciec:) i teraz nie wiem boje sie przedobrzyc i mysle ze dopiero po przesadzeniu opryskam je roztworem 1ml/l.

 

 

 

jako ze meczace jest to wklejanie zdjec tutaj bede przedstawial rozwoj moich dziewczynek w formie video

Tutaj link 48h po HST

 

 

dla zrdowotnosci panny dostaly papu i czekaja na weekend jak beda przesadzane do wlasciwych doniczek :)

 

Rownolegle rosna moje AF pierszy raz pod nowy sloneczkiem i pomijajac problem z niedoborami to nowa lampa robi robote w choooj :))zamienic mag250 na lumateka 600W )

 

med_gallery_42357_984_3051232.jpg

med_gallery_42357_984_905174.jpg

obciete koncowki topów dla zdrowotnosci

med_gallery_42357_984_350282.jpg

 

 

niespodzianke mi zrobil MOBY pod Main linig wariat na 2 i 3 pitrze puscil po 3 odrosty :D wiec mialo byc 8 pal a bedzie 6 albo 12 sie zobaczy ,juz bym go ciachal ale za wasza porada najpierw przesadze i to wlasnie ona zmieni pokoj z MH na HPS z braku miejsca trafi do AF. za ten czas urosnie pewnie juz tak ze bedzie serce bolało ja tak trachnac i tu mam pytanie :

 

Czy z tego co odetne jako pierwszy toping pod ML mozna zrobic klona tzn napewno mozna ale czy warto :) ???

 

med_gallery_42357_984_561972.jpg

 

Czekam na wasze oceny i podpowiedzi

 

Z Fartem Panowie i Panie gallery_42357_984_1465230.jpg

ciekawe ile topow wyjdzie po FIMIE???

 

 

 

cdn....

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Świetnie, a filmiki to rewelacja :) 

 

 i teraz nie wiem boje sie przedobrzyc i mysle ze dopiero po przesadzeniu opryskam je roztworem 1ml/l.

słusznie

 

 

zamienic mag250 na lumateka 600W )

przesiadłeś się z fiata do merca :) 

 

 

Czy z tego co odetne jako pierwszy toping pod ML mozna zrobic klona tzn napewno mozna ale czy warto :) ???

 

zależy od rośliny, ale na pewno warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakim cudem na 12 pal?

możesz robić jedynie ML tak : 1 pała / 2 pały / 4 pały / 8 pał / 16 pał itd...  inaczej ch**a nie ML będziesz miał i nierówno wszystko po roślinie się będzie rozprowadzało... inaczej ML nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+