Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

czym wyższy szczyt, tym trudniej się go zdobywa ;)

na prawdę życzę ci takiego wyniku,... znam to z autopsji jak trudno go uzyskać :yoda:

i mówimy tu o zajebistym -i tu mam na myśli żeby nie było przenawożone, bo wtedy topy ważą więcej-  paleniu suchym jak wiór  :excellentp:

 

da rade :):zen:  staram sie od poczatku pilnowac wszystkich "parametrow" . Swiatlo maja optymalne mysle jak na m2 zainwestowalem w Lumateka bo jednak w internetach ma najlepsze opinie chce regulowac im swiatlo jak w naturze tzn w czerwcu 400W w lipcu 660W we wrzesniu 400W plus skracanie dnia  o jakies minuty co pare dni (moze fantacjuje ale mysle ze warto sprobowac). na metrze 6 donic beda mialy miejsce aby byc duze :) jedzonko od canny roznorodne ;) MH plus wspomagacz korzeni na weg Musza byc zdrowe i silne :) trening zainteresowalo nie ML teraz spobuje na jednym Moby Dicku ale gra jest o 8 topow x 6 donic 48 pal :) maja nawilzacz co wlancza sie co 15 na 15 minut wilgotnosc 70-80 % temp od 19noc do 25-28dzien :) Jak nie tak to jak wyciagnac ta STOWKE z planta ???

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

wyjasnilem sytuacje bedzie 600W a nawet 660W z lumateka ale dopiero na FLO:) PZDR

teraz to ma sie rozumiec. rozwiales moje watpliwosci hehe. a skoro na auto miales tak dobre wyniki to sezony powinne pojsc o wiele latwiej. jak bys mogl opisywac jak je karmisz i co jaki czas to bym byl wdzieczny(mamy podobne zestawy) bo ostatnio sam nie moglem sie wkrecic przy ich odzywianiu. 

\pozdro i zycze rekordow!!!! 

 

ps. o treningu ML jeszcze nie slyszalem ale juz soc czytam, dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc tak panie kolego... Po co ten keramzyt/granulat ceramiczny w doniczkach ? Ziemię canna terra plus kiedyś stosowałem i nie miała takiego dodatku :) 

Keramzyt jest słaby do gleby, trzeba go płukać, on jest do hydroponiki, lepiej używać perlitu do gleby.

Ale to jest moje zdanie i nic na siłę nie wciskam :)

Reszta całkiem fajnie się zapowiada.

 

A i pomyśl nad fotoperiodem 12/1 na wegetacje i 11/13 na kwitnienie ze skracaniem co 2 tygodnie o pół godziny. Uważam że to najlepszy fotoperiod.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc tak panie kolego... Po co ten keramzyt/granulat ceramiczny w doniczkach ? Ziemię canna terra plus kiedyś stosowałem i nie miała takiego dodatku :)

 

troche dziwne ze tak doswiadczony hodowca myli ziemie Canna terra pro z ziemia Canna terra pro plus. 

albo kolego masz braki wiedzy albo nie czytasz ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

nic do niej nie dodawalem tylko wymieszalem z kokosem w kostce

to z wierzchu to Twoim zdaniem kokos w kostce ? Pierwszy raz bym się z takim spotkał, moim zdaniem to granulat ceramiczny.

 

DonOmen ja nie hoduje :D jeszcze... Oświeć mnie i wyjaśnij jakie zmiany były by widoczne ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

DonOmen ja nie hoduje :D jeszcze... Oświeć mnie i wyjaśnij jakie zmiany były by widoczne ?

 

napisalem ze nie rozrozniasz ziemi CTP i CTP plus to sa dwie rozne ziemie a ty napisales ze miales taka sama i ze inaczej wygladala... 

http://www.canna-uk.com/terra_professional

ihttp://www.canna-uk.com/terra_professional_plus.

czy roznica jest juz widoczna???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Ziemię canna terra plus kiedyś stosowałem i nie miała takiego dodatku :)

a on stosuje Canna terra professional BeZ plus. tak jest napisane

to nie jest offtop tylko rozwiewanie watpliwosci, bo przeciez ktos to pozniej czyta...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+